Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kykyke

2019. január 9.

Nem tudom, mit is mondhatnék. Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam, árban is tökéletes, kipróbálom. Nagyjából 1 hónapja használom, eddig úgy hittem, csoda történt velem. Rettentő izzadós lány vagyok sajnos, és ez nyáron főként kellemetlen szagokkal is társult, nem szerettem, de kénytelen-kelletlen napközben is újra kellett kicsit igazítanom magam. Aztán jött ez a csoda, bár valóban kissé macerás felvinni, de úgy voltam vele, ez a legkisebb gond, ha jó és használ. A szagot mentesíti, ha jól bekenem magam reggel, akkor tökéletesen tartós a melegebb nyári napon is, és bár magát az izzadást nem gátolja, de nem is ígéri, szóval nekem nagyon bevált... Egészen eddig.
Pár napja, nagyjából másfél hete kezdtek el kijönni rajtam fura tünetek, elsődlegesen a lábam között a combomon, ahol amúgy kentem fel ebből, hogy ott se legyen kellemetlen szag. Mind a két oldalt vastag piros, kiszáradt foltok jelentkeztek, legalább tíz centi hosszan, és olyan szinten mutálódott mára, hogy járni is alig bírok... Emellé pedig pár napja a hónaljamon is kijött egyelőre csak kicsi foltban, de rettentőmód elkeseredtem, mert most már akkor szinte biztos, hogy ettől van. Tényleg azt gondolom, hogy a maga nemében páratlan, emellett olcsó és nagyon tartós kiszerelésű, hiszen szinte még semmi nem fogyott belőle az 1 hónap alatt... Nem tudom, hogy valóban ettől van-e az allergiás tünet, de a családom és akiknek mesélek, mind azt mondják, hogy valószínű ettől, így most félre kell tennem, és nagyon remélem, hogy találok valami hasonlóan hatásosat, mert akkor nagyon el fogok keseredni, ha újra kezdődik a "régi életem" elölről; tisztálkodással meg mindennel. :(

update: hiába a fenti gondok, még mindig használtam egy ideig, de most már kijelenhetem biztosan, hogy képes allergiás tüneteket okozni, illetve mára már a tartóssága is a múlté, ugyanúgy "szagosodom", egy ideje már nem nyúlok a termékért... Sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

TheGirl

2018. október 5.

Már néhány éve csak ilyen dezodorokat használok. A legtöbb bevált, egy márka volt, ami nagyon szárította a hónaljamat. Ez is tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

ponilopopolopo

2018. augusztus 25.

Nem is tudom igazán, hogy szeretem vagy sem ezt a deót. Azt se tudom, hogy jól használom-e... Vizesen bekenem a honaljam vele (nagyon csúszkál, olyan érzés mintha semmi nem maradna a bőrömön), várok pár percet hogy száradjon. Igazság szerint nem vagyok büdi nap végére és nem is nagyon izzadok meg, csak ha vizsgázok, sportolok... Igazából bejön, csak bonyolult felvinni a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

sszilvi

2018. július 18.

Számomra ez a termék nyújtotta a legnagyobb csalódást, ami a deokat illeti.
Második napja használom, és egyszerűen sírhatnékom van, olyan büdös vagyok. És itt jegyzem meg, hogy irodai munkát végzek, gyakorlatilag egész nap egy helyben ülök.
Éjszakára elmegy, akkor nincs gond, viszont nappalra katasztrófa. Az egy dolog, hogy nem szünteti meg az izzadságszagot, de még meg is változtatja azt. Nem is tudom, hogy milyen kifejezésekkel írhatnám le, de még soha nem éreztem ilyen szagot magamon. Nem a megszokott, "saját" szagomat érzem, hanem mintha maga az izzadtság szag megrohadt volna. Egyszerűen olyan szagot produkál ez a förmedvény a hónom alatt, mintha valami megdöglött volna.
Soha életemben nem éreztem még ilyen szagot és bízom benne, hogy nem is fogok.
Ez a borzalom termék meg megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Számomra ez a termék nyújtotta a legnagyobb csalódást, ami a deokat illeti.
Soha életemben nem éreztem még ilyen szagot és bízom benne, hogy nem is fogok.
Ez a borzalom termék meg megy a kukába.

njusziful

2018. május 29.

Nekem ez az egyetlen, ami hosszú évek óta bevált, egyáltalán nem büdi az ember a nap végére, akkor sem, ha patakban folyt a víz rólam egész nap. Ez tulajdonképp timsó, utánanéztem. Rengeteg mindent kipróbáltam és nekem csak ez vált be. Előző hozzászólásban olvastam, borotválkozás után kicsípi a bőrt. Nekem nyáron szokta, de arra meg van egy törött kristályom, kisebb darabokat leszedek róla, azokat belerakom fújós tartályba, vizet öntök rá és úgy fújom magamra, így nyáron nem sebesedik ki a hónaljam. Amúgy ez az oldat ugyanaz, amit a Bionsen is árul pár szem kristályt 1200ft-ért kb. és vízzel kell azt is feltölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

sztikke

2018. március 13.

Már egy pár hete csak ezt használom és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon bevált. Az izzadást nem igazán gátolja meg, mondjuk nem is vagyok izzadós típus szerencsére, de a szagokkal tökéletesen elbánik. Persze ehhez este fürdés után és reggel is be kell kennem vele magamat, de így nálam abszolút hatásos, pedig már voltak elég hosszú és stresszes napjaim. Én is úgy használom, hogy először bevizezem a hónaljamat, majd utána a deót is, és kb 2 perc alatt meg is száradok. Sem szagot, sem nyomot nem hagy a ruhákon, tökéletes! Kíváncsi leszek vajon a nagy melegben is ilyen jól teljesít-e :)

Update (2018.03.13.): El se hiszem, hogy már 2 éve használom ezt a deót! Még mindig rengeteg van benne és nagyon is hatékony a kellemetlen szagok ellen, csak ahhoz legalább napi egyszer kell használni. Közben beszereztem hozzá egy kis üvegtégelyt, amiből spriccelem rá a vizet, így nem folyik mindenhova a víz, csak a tetejére, amivel aztán egyből be is kenem a hónaljamat, majd a végén szárazra törlöm a kristályt. Ez a módszer szerintem kevésbé macerás, ráadásul így nem megy hamar tönkre az egész kristály.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

nicorosie

2017. november 12.

Nekem a használata miatt egyáltalán nem lett kedvenc, de még csak szívesen se nyúlok hozzá, így 2-3 használat után ott áll a polcon.. és még a hatását se éreztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Myrkky

2017. november 7.

Az biztos, hogy ez szerintem egy életre elég mennyiség! :D Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, mert nálam az ilyen természetesebb dezodorok nem szoktak jól működni. Azért válaszottam ezt, mert olcsó..... És jelentem, egész jól működik! Tavaly télen szinte csak ezt használtam. Nyáron viszont nem elég. És azért vannak vele gondjaim: ha este borotválom a hónaljam még másnap reggel sem tudom használni, mert nagyon csíp. Nyáron ezért is kilőve, kétnaponta botorválok, télen kicsit ritkábban..... A legnagyobb problémám a macera, amivel számomra a használata jár. Méghozzá az, hogy be kell vizezni magát a deot is és érdemes a hónaljat is. Én nem fürdőszobában szoktam öltözni, ezért gond, ráadásul utána szárítgatni is kell magunkat.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

Krisztiina

2017. szeptember 15.

Az első kristályom! Évek óta tanakodom, hogy vegyek, ne vegyek (nem feltétlen Baleásat)! Na szóval, kamaszként nem voltam ilyen problémás mint az elmúlt években, leginkább stresszhelyzetben törnek rám a kellemetlen "illatok"! A célom eddig sem az volt, hogy ne izzadjak, főleg h pár éve megjártam a bőrgyogyit eltömődött pólusokkal, hanem a szagtalanítás vagyis a megelőzése! Minden létező dolgot kipróbáltam, talán az ezüstkolloid vált be leginkább, de az se volt teljesen megbízható! De ez nekem egy CSODA! :-)
Reggel-este használom (mint a többit is anno) és azóta nincsenek problémáim! Azóta nagyon-nagyon ritkán (!!!) van egy kis kellemetlenségem, de azt a saját márkás kendőjével azonnal tudom orvosolni! Szóval amióta használom nincs kellemetlen meglepetés és ez igazán felszabadító érzés! Ajánlom csak! Az ára pedig smafu a tudásához képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

WorkingClassGirl

2017. július 31.

Tetszett az ötlet, hogy tisztán alumínium sót használjak a feleslegesnek gondolt cuccoktól, illetve parfütől mentesen. De nem annyira jól működik, szerintem az a baj, hogy nem lehet olyan egyneletesen és koncentráltan felvinni. Nem gátolja az izzadást, és kicsit macera is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.