Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

alea

2017. június 30.

Törekszem arra, hogy minél természetesebb dolgokat használjak a bőrömön, a múltkori DM-es látogatásom során nem találtam azt a deot, amit általában használok, viszont megláttam ezt a kristály deot, felkeltette az érdeklődésem, mivel sosem használtam még hasonlót, és a krémmániás adatlapját olvasva kiderült, hogy teljesen természetes, káros anyagoktól mentes termékről van szó, a vélemények sem voltak rosszak, ezért be is raktam a kosaramba.
Tapasztalatom a deoval: első használat előtt kétségeim voltak vele szemben, de nagy meglepődésemre működött, nem volt szagom. Most már kb. 2 hónapja használom, és vegyesek a tapasztalataim. A legtöbb napon tette a dolgát, estefele már éreztem, hogy kezd gyengülni a hatása, de ezzel nem is volt nagy gondom, hiszen ilyenkor már áltaban otthon vagyok, fürdéshez készülök.
Volt azonban pár olyan nap is, mint a mai, amikor mintha nem is kentem volna magamra semmit, izzadságszagom van, nagyon kellemetlen. Sajnos emiatt nem is tudom tovább használni, inkább visszatérek a régi, bevált alverde deokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Fruzsi

2017. május 27.

Nekem nem igazán vált be. Azt nagyon szeretem, hogy illatmentes, nincs folyamatosan valami réteg a bőrömön, de sajnos pörgős napokon hajlamos voltam büdi lenni mellette, pedig nem vagyok nagy izzadós, ha elfelejtek egy nap dezodort felkenni, akkor se szokott szagom lenni. Nem irritált, pedig a legtöbb dolog szokott sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Pilence

2017. április 18.

Hatasos deo tenyleg valamennyire csokkenti az izzadast es a szagokat telyesen gatolja este felkenem es reggel is.hasznalok hozza alterre vega ,mentes deot es igy illatom is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

PHajnal

2017. április 18.

Ismerős ajánlotta, nem nagyon hittem benne, mivel minden alumínium mentes dolgot kipróbáltam sikertelenül, főleg nem tudtam elképzelni mit tud egy kristály deó... hááát kár hogy előbb nem próbáltam. Fantasztikus. Izzadni nyilván izzadsz ezzel is, viszont keményebb edzés után sincs kellemetlen illat egyáltalán.. :) Nálam befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Evelin123

2017. február 6.

Nagy örömmel vettem meg ezt a terméket, hogy mostantól olyan dezodorokra váltok, amik nem károsak.
Röviden a tapasztalataim: Izzadok tőle eléggé de ez engem nem zavar, az igen, hogy a ruháim izzadtság szagúak lettek, furcsa mód én nem annyira.
Ha többet kentem magamra jobban kordában tudta tartani a szagot. VISZONT irritálta a bőrömet pedig soha egyetlen izzadtság elleni termékkel nem volt problémám. Piros lett, csípett, fájt. Nem is merem már használni.
2 csillag az összetevők miatt.... Sajnos nekem ez így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

2 csillag az összetevők miatt.... Sajnos nekem ez így használhatatlan.

lildiko

2017. január 6.

Önmagában nekem semmit nem ér, deeee az Alverde zöld teás agavés pumpás deójával együtt annyira jó! Egésznapos szaladgálós napokon is nagyon jól teljesítenek együtt. Szóval szerintem én megtaláltam a tökéletes dezodor(oka)t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

whitexswan

2017. január 2.

Az izzadást egyáltalán nem gátolja, sőt... Vígan csordogált tőle az oldalamon egy átlagos vásárláson és vendégségben is, pedig a legkevésbé sem vagyok túlsúlyos vagy hiperaktív. Bár ahogy a többi kommentet elnézem, ezt valószínűleg nem is lehet elvárni tőle... Engem ez a tulajdonsága azért eléggé zavart.

A szagokat nagyjából eltünteti, de azért nem teljesen. Próbáltam kétszer annyit felkenni belőle, mint amennyit a címke javasolt, de úgy sem működött nekem igazán. A használata szerintem elég macerás egy átlagos golyós dezodorhoz képest, nem árt külön-külön benedvesíteni mindkét hónaljnál, a víz pedig valószínűleg befolyik a tartójába, ezért kint szoktam hagyni a fürdőszobában a szekrényen a teteje nélkül, hogy kiszáradjon.

Akinek beválik, az jól fog járni vele anyagilag, mert valószínűleg kitart annyi ideig, mint 8-10 másik dezodor. Láttam más kristály deokat is, de messze ez volt közöttük a legolcsóbb.

Próbálkoztam korábban más egészségkímélő dezodorokkal is, de nekem sem működött eddig egyik sem. Csak éppen azt nem teljesítik-ahogy ez sem-amit egy ilyen terméktől elvárna az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Eszterdobronte1992

2016. november 9.

Számomra tökéletes! Nagyon nagyon nagyon szeretem. Egyáltalán nem izzadok jobban tőle, mint a régi, krémes, fújós, illatos deoktól. Elsősorban azt szeretem benne, hogy természetes, nem tartalmaz semmi káros anyagot. A másik, hogy a pólóim végre nem lesznek elszürkültek és sárgák a dezodortól. A bőröm nagyon szép színű lett, szép fehér, régebben az is elszíneződött. Az is jó, hogy nincs illata, nem 8-féle illat keveredik rajtam. Az a mennyiség, ami 800 forintba kerül, napi 1-2 használttal két évig elég körülbelül. Nekem fél éve van meg, alig fogyott, de azóta mást nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

kovacsnikoletta92

2016. október 23.

Nekem sajnos nem jött be több dolog miatt is, alapból nem szeretem, amikor felöltözés előtt szárítgatnom kell a hónaljamat, illetve nem éreztem kellemesen magamat egész nap, sajnos a szagtalanító hatásával nem vagyok megelégedve. A csomagolása sem a legjobb, mivel egy idő után a "kő" összevissza csúszkál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

ravasz

2016. október 18.

Elég nagy csalódás volt számomra. Az izzadságszag kialakulását meggátolja, viszont helyette furcsa, szúrós szagom lett tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.