Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ravasz

2016. október 18.

Elég nagy csalódás volt számomra. Az izzadságszag kialakulását meggátolja, viszont helyette furcsa, szúrós szagom lett tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

JuditM

2016. október 5.

Sajnos nekem hatalmas "nem"! Hiába próbálkozom mentes dezodorokkal, mind csalódás. Ami a legfurább, hogy ettől még kellemetlen szagom is lett, ami pedig nem jellemző rám :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

zami86

2016. szeptember 29.

ugyanolyan jó mint a régi :) ha megfelelően használom, tökéletesen véd az izzadtságszag ellen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

anetta.filip

2016. augusztus 4.

Olcsó, nagy kiszerelésű.
Amikor eseményre megyek, akkor előtte való este fürdéskor szoktam 1-2x használni. Amikor még enyhén vizes a hónaljam, addig dörzsölöm, míg eltűnik a víz, illetve pár csepp vizet szétkenek a tetején, és úgy bedörzsölöm újra a hónaljat. Másnap azért használok még a szokásos izzadásgátlómból, s így az izzadásnak minden negatív tünetét drasztikusan le lehet csökkenteni.
Az is bevált, hogy fújós üvegbe belereszelek belőle egy krumplipucoló kés segítségével, arra kevés vizet engedek, alaposan összerázom, s azzal fújom be magam. Tehát nálam másnapra produkál hatást. Alkalmakra szoktam csak használni, állandóan nem.
Faciális hiperhidrózis ellen is kipróbáltam már, és sokat javított a helyzeten. (Szembe nem kerülhet!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Olcsó, nagy kiszerelésű.

Sunchi

2016. július 1.

azt itteni vélemények miatt vettem egyet , sajnos nem kevés ebbe a melegben , de tény ahhoz képest h ilyen egyszerű kis deo nagyon jól teljesit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Werefox

2016. június 10.

Ez egy csoda... most kísérletezek vele, reggel dörzsölöm be, utána megyek a dolgomra, semmi mást nem használok. Estére pedig semmi, de SEMMI szagom nincs, pedig tömegközlekedtem is vele a melegben. Az izzadást persze nem gátolja, nem is ez a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

FaithGunn

2016. május 16.

Remek kristálydezodor. Hatalmas adag, szerintem évekig ki fog tartani, és nagyon jó az ára. Az izzadást nem gátolja, de egyáltalán nem vagyok büdös nap végére. Egyszer használom naponta fürdés után, nagyon pici vízzel, addig dörgölöm, amíg be nem szívódik. Így nem folyik ki az alján, és nem lesz minden dezodoros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Krisz979

2016. április 27.

Hosszú évekkel ezelőtt szinte minden hónapban más és más deo-t használtam, mivel lehet, hogy az első flakon jó volt, de mire a másodikat megvettem ugyanabból a termékből már immúnissá váltam rá. Majd ajánlottak egy Amway-es golyós izzadásgátlót, ami nagyon jó is volt, ráadásul nem váltam immúnissá rá. Azonban egy idő után a csomagolásával gondjaim adódtak (az áráról már nem is beszélve..), majd mikor megnéztem az összetevőit felfedeztem, hogy az egyik főösszetevője felelős leginkább a mellrák kialakulásáért, így úgy gondoltam, hogy újra elkezdek nézelődni valami természetesebb termék után. Erre a termékre esett a választásom és nem bánom. Igaz, hogy izzadni izzadok tőle, de ahogy többen is írták egyáltalán nincs szaga. Az is igaz, hogy nem tart sokáig a hatása, de mindig nálam van, így a nap bármely szakában tudom használni. Ráadásul, ha azt vesszük alapul, hogy ebből elég 1-et megvenni, mert konkrétan nem fogy :D akkor pláne lehet annyit használni, amennyit csak akarod.
Úgyhogy summa summarum nekem ez lett a kedvencem, egészséges, napi többszöri használattal jó, olcsó és sose fogy el. :) Ajánlom mindenkinek!

Update: Sajnos erre is elkezdtem immúnissá válni egy idő után, így visszatértem a korábban bevált Amway-es golyóshoz... sajnálom, mert ez legalább egészséges lett volna. Így levonok a pontokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Kathrin17

2016. április 26.

Sajnos se az izzadásra se a szagok ellen nem vált be nekem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Sajnos se az izzadásra se a szagok ellen nem vált be nekem :(

Lotheg

2016. április 3.

Szerintem egész jó kis cucc, ráadásul valamennyire univerzális is.
Anno még borotválkozás utánra vettem fertőtlenítőnek, mert hogy timsót szokás ilyesmire használni, mivel elég jó volt az ára hát megvettem. Az előző deom közben elfogyott ami sima illatmenetes volt, épp visszaakartam térni a kedvenc alumínium mentesemre, mikor is teljesen kifogyott a másik, azért semmi nélkül nem merek elindulni, nem akartam azért büdös lenni ekkor jutott eszembe, hogy hát van nekem ez is egyszer elmegy, végül azóta ezt használom, bevált, illatmentes, egyetlen összetevős, egyszerű a használata szerintem.

Azért mindenkit erőteljesen figyelmeztetnék, hogy ez nem alumínium mentes deo egyáltalán, nem tudom honnan terjed ez, de ez timsó, ami bizony alumínium-szulfát só, tehát nagyon is van benne alumínium. Az viszont igaz, hogy természetes. Nem ijesztgetésnek szántam a dolgot, csak egyszerű tájékoztatásnak. Innentől kezdve viszont nem hiszem, hogy csak szagtalanító lenne, mert pórusösszehúzó hatása is van, többek közt ezért használják borotválkozás után is, viszont ahogy sokan tapasztalták azért annyira nem durva ez a hatás :) fertőtlenít is elég jól emellett szóval illatanyagok nélkül gátolja a szagokat, ami nekem pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Szerintem egész jó kis cucc, ráadásul valamennyire univerzális is.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.