Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csipita

2016. március 14.

Gondoltam, kipróbálom! Bevált!
Volt régebben egy másik kristálydezodorom, az nem ért semmit. Ez nagyon tetszik, és hosszan tart a hatása. Valóban nem táskában hordozós, és az alján is jön ki eg kis vízes-izé, de üvegpolcon tartom, le lehet törölni. Meg vagyok elégedve vele, meg az összetevőivel :-) is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Gondoltam, kipróbálom! Bevált!

telelle

2016. február 11.

Szerettem volna valamit, ami tényleg csak semlegesíti a szagokat, nem gátolja az izzadást és nem elnyomja a saját szagával, és ez jó vásárnak tűnt. Tetszik az egyszerűsége, de mivel víz kell hozzá kicsit izé a mosdóban használni és nehéz is, szóval nem táskában hordozós, és még meg kell találnom a megfelelő mennyiséget, mert eddig kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Skincaremania

2016. február 10.

Átváltottam aluminium mentes dezodorra, mert féltem... Nem tudtam mit vegyek először, az itteni vélemények alapján landolt a kosaramban az üzletben. Nem vagyok tipikusan izzadós, csak ha nagyon olyan a helyzet. 40 fokban, vagy 8 réteg ruhában bkv-n, nekem bevált nagyon. Nem vártam csodát, mert írtátok, csak a szagokat gátolja, pont a napokban volt jobb idő, nagyon be voltam öltözve, és a buszon persze ment a fűtés ezerrel. Kimelegedtem nagyon, vert a víz, örültem is neki, legalább meglátom mit tud. És lám csoda, nem volt izzadság folt. :) Nagyon szuper. Szerintem aki enyhén izzadós az tuti nem fog tőle izzadni. Én a hónaljamat is bevizezem és úgy kenegetem át többször, nem csak a deo-t. Száradását átlagosnak mondanám. Nagyon sokáig elég lesz. nem is fogy belőle szerintem. :) Újra fogom venni, ha egyszer száz év múlva elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

uaim

2016. február 9.

Nekem kiváló, bevizezem egy kicsit és addig kenem amig száraznak nem érzem valamennyire, nincs vele gondom és hatékony. Kétszer kenem per nap. Erősen izzadós voltam és szagom sem volt túl jó olyankor, ráadásul extrém érzékeny a bőröm. Nincs kiütés viszketés és szag sem. És izzadás sem nálam.) Nagyon tuti

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 9.

Csreka

2016. január 13.

Nem véd az izzadság ellen, csak a szagok ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Nem véd az izzadság ellen, csak a szagok ellen.

MsKors

2016. január 12.

Végiggyűrtem vele a nyarat is, tavaly március-április óta ezt használom. Azért izzadást nem gátol egy percig sem, viszont abszolút szagtalanít. Én szeretem a parfümmentes deokat, nem csípem, ha keveredik a parfümömmel a dezodor illata, ez pont jó, az ég adta világon semmi szaga nincs. A lila, más gyártótól származó kristállyal kezdtem, aztán átálltam erre, mert sokkal több és jóval kedvezőbb az ára. A kisebb kiszerelést meg megtartottam utazósnak, nagyon tetszik, hogy nem kell foglalkozni vele repülésnél sem, meg semmi. Nem is folyik szét melegben - tökély.
Időnként kitörik belőle egy-egy kisebb darab, ilyenkor baromira tud karcolni, de vagy lereszelem, vagy a víz alá tartom és "leolvad" simává megint.
Igazából mivel nekem soha semmi, a legdurvább deok sem gátolták az izzadást, így már feladtam, inkább az egészségemre hajtok. Ha meg tudom, hogy stresszes napom lesz vagy sportolni megyek 40 fokban, nem a feszülős piros cuccom veszem fel. :)
Összességében csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Összességében csak ajánlani tudom!

Torpece

2016. január 7.

Nem is tudom miért hanyagolom szegényt már hónapok óta, pedig tavaly nyáron nagyon jól szerepelt nálam a nagy melegben. Ő volt az első alumentes dezodorom, a legjobb azóta is. Annyi kis macera van a használatával, hogy enyhén be kell nedvesíteni vízzel, különben nem lehet használni. Egész nap bírom vele izzadás nélkül, esetleg minimális izzadással, viszont nem lesz olyan szagom tőle, mint más alumentes deótól a nap végefelé. Nagyon jó az ára és szerintem évekig kitart. Szóval szerintem újra előveszem, mert eléggé melléválasztottam mostanában más alumentes dezodorokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Leti01

2015. november 28.

Ez az egyetlen dezodor, ami mellett má évek óta kitartok. Más gyártóknak is van hasonló kristály dezodor a kínálatában, de az ára ennek a legkedvezőbb. Persze soha nem azért vettem újat, mert elfogyott, hanem mert leejtettem és összetört.
Annyit csalok vele, hogy felvitel után fújok rá egy kevés spray dezodort, valamilyen aluminiumsó mentest, hogy mégis legyen valami illatom. (Ezek a spray-k önmagukban nem lennének hatékonyak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

viewxy

2015. november 17.

Nem izzadok tőle, nincs szag (igaz most tél van, de a munkaruhám egyáltalán nem légáteresztős, ezért sokat izzadok). Nagyon jó, eddig mindig benőtt szőrök, kiütések, pattanások voltak a hónaljamon, mostmár egyáltalán nincsenek. Napközben észre sem veszem, hogy rajtam van. Lélegzik a bőröm tőle, nem tömődik el, fullad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

littlek

2015. november 3.

egyszer vettem, de nem azért nem veszem újra, mert nem vagyok elégedett, hanem mert szerintem kb. életem végéig kitart :) nem mondom, hogy egyáltalán nem izzadok, de nekem jobb érzés így lenni, mint mindenféle olyasmit fújkodni magamra, ami káros lehet és nem lélegzik alatta a bőröm. én abszolút nem vagyok tőle büdi, kb. csak "párolgok", márha ennek van bármi értelme is :D akinek hiányzik az illatfelhő, az úgyis mást fúj/ken magára, nekem ez is jobb is, hogy nem keveredik a parfümöm illatával. 5* :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.