Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

littlek

2015. november 3.

egyszer vettem, de nem azért nem veszem újra, mert nem vagyok elégedett, hanem mert szerintem kb. életem végéig kitart :) nem mondom, hogy egyáltalán nem izzadok, de nekem jobb érzés így lenni, mint mindenféle olyasmit fújkodni magamra, ami káros lehet és nem lélegzik alatta a bőröm. én abszolút nem vagyok tőle büdi, kb. csak "párolgok", márha ennek van bármi értelme is :D akinek hiányzik az illatfelhő, az úgyis mást fúj/ken magára, nekem ez is jobb is, hogy nem keveredik a parfümöm illatával. 5* :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

regidomi

2015. augusztus 10.

Izzadok tőle, de totàl szagtalan vizet! Napi egyszeri használat is elég nekem, mert nem vagyok nagyon izzadós. Egy fél éve megvan, és kb. 5 mm hiányzik belőle, tényleg sose fogy el!!! Én csak ajánlom, érdemes kipróbálni annak aki nem ragaszkodik a vegyszerek által csinált full illatos szárazsághoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

vadvirag919

2015. május 23.

Ez az első ilyen jellegű dezodorom, a véleményeket ráadásul csak az után olvastam, hogy megvettem... Orvosi utasításra váltottam, ugyanis gyulladt csomó alakult ki a hónaljamban, és a 20. szakember végre felvilágosított, hogy a korábbi dezodor eltömítette a pórusaimat. Igaza lehet, ugyanis egy hét használat után már sokat javult a helyzet. Elég izzadós vagyok és most volt alkalmam 30 fokban is tesztelni. Tulajdonképpen izzadtam ugyanúgy, csak teljesen szagtalanul. Totálisan szagtalanul. Nekem ez elég fura volt, mert az ember vagy büdös ha izzad, vagy dezodorillatú. Ezzel viszont semmi. Csak víz.
Ez az adag ráadásul szerintem egy életre elég lesz, amilyen iramban kopik a só.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Ez az adag ráadásul szerintem egy életre elég lesz, amilyen iramban kopik a só.

vador

2015. május 14.

Izzadásgátlónak még télen is lófütty, de ez vált be legjobban szőrtelenítés utáni irritáció ellen, bikinivonalon használva számomra maga a megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

nikolette

2015. január 6.

Max. 1 órát bír ki nálam pedig tél van :( Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Max. 1 órát bír ki nálam pedig tél van :( Nem lett a kedvencem.

spari193

2014. november 12.

Pár hete használom, sajnos az utóbbi hónapokban nagyon stresszes vagyok, ennek az eredménye a fokozott mennyiségű és kellemetlen szagú izzadás. Nagyon gyorsan büdi lett a ruhám, hiába az ipari mennyiségű dezodor. Amióta ezt használom a szag sokkal enyhébb! Az izzadás mennyisége nem valtozott de legalább már a szag korlátozódott, így Nekem bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

hila

2014. augusztus 27.

Lassan 2 éve küzdök azzal, hogy mindentől kipattog az egyik hónaljam, pokolian viszket, kipirosodik, és sírni tudnék a fájdalomtól, annyira elviselhetetlenül irritálja minden.
Vettem már 3000-ért is rá dezodort, bio-állatkísérletmentes mindenféle csodakencét. Egyedül az Yves Rocher deoi hatottak, de hogy őszinte legyek azóta nehezen viselem a levendula illatot, miután egy telet kiszolgált a levendulás golyós dezodoruk. :)
Szóval ma újabb próbatételnek vetem alá magam, és megnézem, hogy erre a cuccra mit reagál a testem, ahogy nézem az összetevőit ez gyakorlatilag egy nagy sótömb. :)
Nem igénylem, hogy izzadáscsökkentsen, elég ha nem vagyok büdös, ha leizzadtam, és, hogy nem pattogok ki tőle. Ha erre képes ez a cucc, jár neki az 5 csillag.
Az már jó kezdet, hogy első használatra nem csípett, nem fáj, nem viszketett. :) Így első használattal 5 csillag jár neki, ha idővel ez romlani kezd, akkor lejjebb veszem a csillagokat róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Gina

2014. április 24.

Tetszik, hogy illatmentes. Sajnos volt olyan nap, hogy estére érzetem magamon enyhe izzadság illatot...
Sajnálom, hogy még nem találtam meg az IGAZI natúr, vegyszermentes izzadásgátlót/dezodort... :(

Összességében, figyelembe véve az árát, összetételét megérdemli a 4 csillagot.

Írjatok, ha táláltatok jobbat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Összességében, figyelembe véve az árát, összetételét megérdemli a 4 csillagot.

Írjatok, ha táláltatok jobbat :)

Cloudberry

2014. március 19.

Iszonyatosan jól szűri a kellemetlen szagokat. Semmi ilyen problémám nincs azóta, mióta ezt használom. Én zuhanyzás után szoktam felkenni, míg vizes a hónaljam, nekem valahogy a bevizezem a kristályt és szárazra kenem nem vált be, így igen. Fújok felé dezodort és semmi bajom nincs egész nap. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

tara95

2013. október 23.

Már nagyon régen kaptam de még mindig alig látszik a használata :D.Én ősztől kora tavaszig használom. Maximálisan meg vagyok vele elégedve bár fújok főlé alumentes spray-t, hogy valami illat azért legyen :D. ez jelenleg a Balea mangós dezodora. A kettő együtt tökéletes semmi kellemetlen illat de az izzadást nem akadályozza meg. Csodaszer nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.