Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

rekag

2013. július 6.

Én nem önmagában használom, hanem felkenem 2-3x, ahogy a használati útmutató írja, aztán pár perc múlva jöhet az alumentes dezodor. Így nagyon bevált. Az izzadást nem gátolja, de testszagot igen és nekem ez a fontos. A másik trükk, hogy én este zuhanyzás után is használom, de akkor csak ezt, vagyis nem kenek utána semmit. Én abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

Októberi Lány

2013. június 20.

Egyszóval: PÉNZKIDOBÁS. Még nem próbáltam más kristálydezodort, de ez tűnt a legegyszerűbbnek, egyetlen összetevőjével. Hát konkrétan a nagy semmivel vetekszik a "hatása", de abban is alul marad, mert a semmi ugye legalább ingyen van... Én arcra nem kenném, bár látom, néhányaknak itt ez bevált. Lendületből vágtam ki a kukába néhány kellemetlen nap után, amikor kísérleteztem vele... Ja, az egész télen volt (és nem vagyok kimondottan az az "izzadós ló" típus), szóval kánikulában még ennél is tragikusabb lett volna a helyzet :). Buktam 800 forintot, és szépen visszatértem a hírhedt alusokhoz, nem tudom, mi ez a pánikolás, már rég megcáfolták az ezzel kapcsolatos hiedelmeket. (Mondom ezt én rákfóbiás hipochonderként.) Szóval marad a Sanex, az a tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

lunagraves

2013. május 28.

Bedőltem neki amikor megláttam a DM-ben. semmit sem ért. 2 hét után kuka lett a sorsa

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

jégvirág

2013. május 20.

Nagyon izzadós vagyok, rengeteg dezodort/izzadásgátlót kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán, legfeljebb 1-2 napig használtak. Megszenvedtem a magamét az erős izzadással/izzadtságszaggal, még most sem oldódott meg teljesen ez a problémám. Képes vagyok -20 fokban is izzadni, bár ez inkább a stressztől van, nem azért mert annyira melegem lenne. Azon is gondolkodtam, hogy beszerzem a Solutio Antisudoricát, vagy valami ahhoz hasonlót, de nem tudom magam rászánni, hogy magamra kenjem azt at erős alumíniumos készítményt. Igazából engem a legjobban az izzadtságszag zavar. Amikor 1-2 évvel ezelőtt ezt használtam, azt hittem csoda történt velem. Izzadni izzadtam, de nem volt egyáltalán kellemetlen szagom, egy felsőt kétszer is felvehettem. Ami fura volt, hogy nálam hagyott fehér foltot a ruhán amikor leizzadtam, az izzadtság kikörvonalazódott. Mondjuk könnyű volt eltüntetni, de azért zavart ez a jelenség. Hónapokig használt, aztán egyre kevésbé, most meg már egyáltalán nem. (Azóta találtam két jó izzadásgátlót, nem akarok semmit sem elkiabálni, de eddig beváltak.) Nehéz értékelni ezt a kristály deót, mert anno bevált (5 csillag), most egyáltalán (1 csillag). Egyébként nagyon jó árban van, sokáig elég. Összeségében kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

Reb

2013. április 20.

Beruháztam én is e "tejüveg kúpra", ki is próbáltam.
Önmagában, reggel fölkenve nem ért túl sokat, konkrétan semmit. Viszont azt tapasztaltam, hogy ha este kenem föl, akkor a másnap reggeli sima dezodornak megsokszorozza a hatását. Nem tudom, miért van ez...

Arcmattításra is próbáltam, de nem nagyon sikerült. Pontosan hogyan is kell ezt? Hidratálás előtt vagy után?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Beruháztam én is e "tejüveg kúpra", ki is próbáltam.

warlenka

2012. december 16.

Én kizárólag nyáron használtam, az arcomra, hogy ne csillogjon a T-vonalam. Nekem erre a célra nem vált be. Egyrészt nagyon körülményes vizezni, aztán várni, hogy oldódjon, csomószor beleborult az egész a mosdóba, aztán ki kellett szárítani, szóval nekem macera. Aztán mikor végre használatra készen állt, akkor felkentem az arcomra, ahol nyomot hagyott, húzta a bőröm és a nap közepére ugyanúgy csillogott a bőröm mint máskor. Kb. 1 hétig próbálkoztam vele, de már nagyon dühített az egész, így hagytam a fenébe. Lehet, hogy jövő nyáron újra megpróbálom, sosem lehet tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

diahlin

2012. november 4.

Nagyon szuper, hogy van egy dezodor, aminek egy összetevője van és az is normális. Lehet kapni néhány fajta, ugyanezt az anyagot tartalmazó kristálydezodort, de ez a legolcsóbb. Kánikulában kicsit kevésnek érzem, de ilyenkor télen nagyon jó. Zuhanyzás után, törölközés előtt szoktam használni, akkor nem kell összepancsolni sem. Szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

musztafa

2012. augusztus 25.

Én már vagy két éve megvettem, de valamiért nem használtam. Nem is tudom miért, talán a " körülményes" használata miatt. Most ebben a nagy kánikulában pár nappal ezelőtt elővettem, mert éppen elfogyott itthon minden golyós dezodorom. És nagyon bevált! Bár nem vagyok egy nagyon izzadós típus, de ebben a nagy melegben még csak egy picit sem izzadtam meg. Nagyon jól teljesít és nagyon tetszik, hogy teljesen illatmentes, tulajdonképpen, olyan, mintha semmit sem kentem volna a hónaljamra, mégis nyoma sincs az izzadásnak! Nagyon szuper!!! És a legjobb benne, hogy ezt tutira nem fogja meg fehérre a ruhákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

La Roue De La Fortuna

2012. augusztus 16.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele!!
Valóban a használata picit körülményes, de hát ebben legalább nincsen sok ártalmas anyag, bár ez az "ammonium alum" nem tudom mennyire minősül annak.
Ennek ellenére szeretem, mert illatmentes és nyugodtan használhatom parfümmel, nem kell attól tartanom, hogy émelygőssé keveredik vele. Én egyáltalán nem "büdösödtem" tőle, nagyon sokáig tart, pedig reggel és este is használom. Már közel három hónapja tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele!!

KissNiki

2012. augusztus 10.

Nekem egy sima napra tökéletes volt. Egy hete használom, a zuhi után csak a kezemmel viszem fel a vizát rá, és úgy oszlatom el a hónaljon. Engem egyáltalán nem csípett, nem irritált. Nap közben furcsáltam is, hogy egyáltalán nem izzadok, és semmilyen szagom sem volt. Az összetevő egy timsó féle, nem tudom ettől mennyire kell félni, a neten különböznek a vélemények ezzel kapcsolatban, bár az tény, hogy már nagyapáink is használták! Kíváncsi vagyok élesebb helyzetben hogy teljesít, egyenlőre 5 pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.