Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

este

2012. július 4.

Eredetileg azért vettem meg, mert illatmentes, és hatásos is volt, sajnos mostanában már valamiért nem hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

Pipacs

2012. június 28.

Nekem nem túl hatásos és elég körülményes a használata. Mindig figyeltem, hogy ne maradjon vizes, de így is kikristályosodott az alján.. Szerintem nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Tytto

2012. június 21.

Én a hatékonyság növeléséért sajtreszelőn belereszeltem elég sokat egy elhasznált pumpás testpermetes flakonba, vízzel összekevertem, ezt a hónaljamra fújom, így nedvesítem is, majd erre kenem a tömböt. Így kiváló a hatása, gyorsabb, mintha 3-4 alkalommal újra nedvesíteném, és újra kenném,mert így többször annyi kerül rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

asbothb

2012. június 21.

Nekem egy szimpla napra tökéletesen elég önmagában. Izzasztóbb helyzetben sem rosszabb, mint egy Nivea vagy Dove, sőt. Az ára a tartósságához képest nagyon jó, izzadásgátló hatása kitűnő, nem büdi, és az összetevők miatt se kell aggódni! Ezek után csak ilyet fogok használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Kispitypang

2012. június 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nem olyan régen kezdtem el újra használni, mert az eddig használt dezodorommal nem voltam megelégedve, most hogy beköszöntött a 40 fok.
Azt tudni kell, hogy engem is erős izzadással áldott meg az ég, és rengeteg féle dezodort kipróbáltam már. Így ennyi év után már nem várok csodát, de ez a deo kristály tényleg csökkenti az izzadást nálam, és szagtalanít is.
Én úgy használom, hogy amint kilépek a zuhany alól, még nedvesen, törölközés előtt magamra kenem, így nem kell külön a csap alá tartanom, a vizes bőr épp elég neki. Majd ez után, ha már megszáradtam, akkor még valamilyen spray-s dezodorral befújom magam. Ezt azért szoktam, mert míg a kristály szagtalanít, addig a dezodor ad egy kis kellemes illatot is. Így használva szerintem nagyon jól működik, még délután is érzem a dezodor szagát, nem pedig más oda nem illő szagokat.
Olvastam a korábbi értékeléseknél, hogy arcra is lehet használni, de ezt eddig még nem mertem kipróbálni, mert aggódom, hogy túlzottan eltömíteni a zsíros, pattanásra hajlamos bőrömet (mivel úgy szabályozza az izzadást, hogy összehúzza a pórusokat, ezért félek, hogy ez elősegítené a pattanások kialakulását) .
Értékelés: 5* - mindent összevetve, szerintem ez egy nagyon hatékony termék. Csodát nem várok tőle, de működik, nem véletlenül használom ezt nyáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

platinakuka

2012. június 16.

nekem két-három használat után rá kellett jönnöm, hogy kb semmit nem ér. ugyanolyan büdi lettem, mintha semmit nem használtam volna :( sőt... szúros szagom volt váá :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

Udreeh

2012. június 16.

Én nem ezt próbáltam, hanem a Murnauers-félét, ami tökugyanaz, csak a márka más. :) Ha úgy használom, ahogy kell, semmit nem ér. Meg is lepődnék, ha érne, mert attól, hogy bevizezem és elkezdem vele dörzsölni a bőrömet, nem hiszem, hogy annyi leoldódik róla, hogy az hatásos legyen. Ja, és tök drága a nulla hatáshoz képest. Gondoltam, hogy talán azért nem ér semmit, mert nem tudom a hónaljamra varázsolni, úgyhogy kitaláltam egy módszert erre: benedvesítem a hónaljamat vele, aztán egy fém sarokreszelővel megdörzsölöm a kristály tetejét, így por állagú lesz (kicsit nedves "por" a víz miatt), és azt kenem fel. Aztán megint benedvesítem a kristályt, és megint megdörzsölöm a reszelővel és felkenem. (Azért kétszer, mert kétszerre könnyebb elkenni.) Így valóban kerül belőle a bőrömre, és így már hat valamennyire. De annyira nem, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

Samybubu

2012. május 10.

Semmit nem ér, de legalább drága is. De az előző kommentelő tippjét lehet, hogy kipróbálom, hátha úgy el tudom végre használni, mert most csak a helyet foglalja.
Update: Kipróbáltam, már két napot végigcsináltam így, és sokkal kevésbé izzadt az arcom, a bőröm pedig végig szinte teljesen matt maradt. El sem hiszem, most akartam primert venni, de ezután kétszer is meggondolom, hogy vegyek-e :) És erre a célra ezért az árért kihagyhatatlan. Öt csillagot nem adok rá, mert az eredeti céljára teljesen használhatatlan, de négyet simán megérdemel, annyira jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

ircsi

2012. március 30.

Tényleg bevált. Alverdés deo alá használtam. A kettő együtt jobb, mint bármelyik stift.
Update: Még mindig így használom. Sajnálom, ha valakinek nem válik be. Az ammonium alum, timsó. Ez húzza össze a pórusokat. (Régen ezt tették a borbélyok a vágott sebekre.) Ha valaki szereti a termékeket néha nem rendeltetésszerűen használni, akkor tágpórusú arcbőrre is ki lehet próbálni. Lehet rá sminkelni és lemattítja a bőrt rendesen, úgyhogy este hidratálni kell. Akinek olajos fényesedésre hajlamos a bőre, tehet egy próbát. Remélem használni fog másnak is.
Update: Hát azt kell mondjam, hogy bőr mattításra remekül bevált. Piros foltjaim is megszűntek, bőröm egységesebb lett. Este sminklemosás után hidratálni kell természetesen. Reggel pedig a krém beszívódása után is fel lehet vinni a bőrre a timsós deot. Nagyon örülnék, ha ez ilyen jól működne továbbra is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 30.

Emily

2012. március 8.

A bőröm valóban csontszáraz volt tőle, de felkenés után iszonyúan viszketett a hónaljam egy ideig, főleg akkor ha borotválás után használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.