Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. május 15.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Kiszerelés 200 ml

Pipacs

2013. július 22.

Most fordult elő velem először olyan, hogy az üzletben ízlett az illata, majd amikor otthon kipróbáltam, akkor már egyáltalán nem. Leginkább egy wc illatosítóra hasonlított, úgyhogy alig vártam, hogy elfogyjon. Nem is volt túl hatásos, ami meglep, hiszen a Balea dezodorok elég jók szoktak nekem lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

heather

2013. július 17.

Imádom-, ennek az ára is remek, mint a kókuszos- nektarinosé.Ráadásul tényleg jó arra, amire veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Szaszmancs

2013. július 15.

07.15:
Óóó, nagy a bánatom: mégsem tökéletes :( Sajnos azt vettem észre, hogy nagyon csúnyán kipattog tőle a hónaljam, főleg ha borotválkozás után használom. Ilyet eddig nem tapasztaltam, úgyhogy fájó szívvel, de kénytelen vagyok levonni legalább 1 csillagot. A hatásával továbbra is elégedett vagyok, úgyhogy ezentúl körültekintőbben (lehetőleg nem borotválkozás után) fogom használni.
06.28:
Bevallom, eddig a fújós dezodorokra előítélettel gondoltam, de jelentem: most minden megváltozott! A jól bevált Lady Speed Stickemhez sajnos hozzászokott a bőröm és már egyre több kellemetlenséget okozott, ezért egy hirtelen ötlettől vezérelve megvettem ezt a mangós csodát. Olcsó volt, nagyon ráfázni nem tudtam, az illatot már tusfürdő formájában megszerettem, ráadásul épp az Yves Rocher mangós parfümjét használom, szóval az sem tántoríthatott vissza, hogy majd összeveszik a parfümömmel. Az első használat alkalmával kicsit megijedtem, mert kifújáskor elég szúrós szaga van, ami kaparja az ember torkát és köhögésre késztet. Ha ezt túléljük, akkor egészen kellemes illatot kapunk és ami a legdurvább, hogy a nap végén is ugyanazt az illatot érezzük, alig tompul valamit és nem keveredik izzadságszaggal. Én most nagyon boldog vagyok, hogy ilyen olcsón sikerült találnom egy szuper dezodort, ami még a parfümömet is tökéletesen kiegészíti. Kellemes csalódás Baleáéktól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

07.15:
06.28:

Lukécia

2013. június 20.

Nekem is bevált, jól helytáll hőségben, és nagyon fincsi az illata. Mikor kifújom, kicsit mindig köhögnöm kell, gondolm, a por miatt. Egyébként teljesen OK, árban is jó nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.

balsika

2013. május 11.

Én ma teszteltem először élesben, és nekem bevált! :) Nem hagyott cserben, pedig volt azért ma napközben vagy 30 fok... Az illata is csodás, úgyhogy én ajánlom... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene