Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Balea pigmentfolt halványító krém hatékony összetevői fokozatosan halványítják a bőrön megjelent pigmentfoltokat és bőrelszíneződéseket, és mérséklik az ilyen jellegű újabb elváltozások megjelenését. A halványtásban fontos szerepet játszik a koncentrált C-vitamin tartalom, mivel gátolja a tirozináz enzim működését. Ezáltal kevesebb pigmentfolt jelenik meg, és a bőrfelszín egyenletesebbnek hat. A Belides™ elnevezésű, rendkívül értékes hatóanyaga segít a melanintermelés szabályozásában. Az E- és C-vitamin antioxidáns hatású, óvják a bőrt a szabadgyökökkel és káros környezeti behatásokkal szemben. A panthenol gazdagon hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól.

BaNK

2019. január 24.

Túl sokat nem vártam, nem is adott. Folt halványítás terén úgy értem el eredményt, hogy magára a foltra tettem a krémet és hagytam beszívódni. El nem tűnteti, de halványítani halványította a foltot. Nagyon alcoholos.

BaNK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

nikolkeri07

2018. november 17.

Sajnos ez a krém annyira durván parfümös, hogy számomra használhatatlan.. Valamint már az első használat után pattanásokat okozott sajnos... :( A halványító hatásáról sem tudok beszámolni, mivel kb kétszer használtam :(

nikolkeri07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Lili2109

2018. július 25.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Folthalványítás terén nekem nem csinál sokat, de egyébként nem rossz, legalább nem irritál. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Knoemi76

2018. július 3.

A terhességem után jöttek ki sötét foltok az arcomon amik nyáron nagyon láthatóak pedig magas számú faktor számú krémmel kenem. Több krémet kipróbáltam foltok halványításra, de még egyik sem tett csodát. Ez a krém se tett nagy csodát, de szeretem használni a c vitamin miatt. Ár értékben szerintem nagyon jó és kb ugyan azt tudja mint a drágábbak.

Knoemi76
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

katalinmester13

2018. április 17.

Bőrhalványítót keresek az első terhességem óta (1991.) Akkor a terhesség alatt megjelenő májfoltokra, most pedig az " öregségi" foltjaimra. Nem egészen 1000 Ft-ért vettem ezt a bőrhalványítót egy másik társával együtt. Az is Balea, de még nem próbáltam.
Ez a kis fehérkés gélállagú valami, pont ugyanazt csinálja a pigmentfoltokkal, mint a többi jóval drágább társa ( Vichy, Babé, Aristry). Semmit. Foltokra biztos nem jó. Legalábbis nekem. Az egész tubust elhasználtam. De könnyű kis hidratálónak nagyszerű. Zsíros, pattanásos bőr hidratálására megfelel.
Történt egyszer, hogy rászántam magam a híres-nevezetes koreai rétegezős rutinra. Nem kellett volna. Annyi és olyan pattanásaim lettek, amilyenek tizenéves koromban sem tapasztaltam. Minden krémet elhagytam, csak ezt a krémet kívánta a bőröm. Rendbe jöttem. Szerettem, hogy egy kicsit bizsergett tőle a bőröm, olyan kis kellemesen.
Tehát bőrhalványító hatását nem tapasztaltam, de mégis kedveltem.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

Tehát bőrhalványító hatását nem tapasztaltam, de mégis kedveltem.

Abertawe

2017. január 17.

A nagyon kedvező ár miatt nem számítottam csodára, de nem is hozott eredményeket. Szerintem kicsit fényesíti is az arcot, ezért én inkább csak éjszakára használnám (bár most látom, hogy van éjszakai verziója is). Pozitívum a C vitamin tartalom. Inkább egyébként egy könnyű hidratáló krémnek való, ár-érték arányban szerintem jobb - a szintén kedvező árú - Müllerben kapható Cadeavera pigmentfoltok elleni krém (az jobban beszívódik, jó nappalra is). Nem fogom újra megvásárolni.

Abertawe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

csicserke

2016. október 1.

Januárban kezdtem el használni, először csak a homlokomra, majd az egész arcomra. Azt nem mondom, hogy eltüntek a foltok, de halványultak. Nem is vártam tőle csodát, tudom, hogy ez időigényes folyamat. Idén nyáron csak fényvédelemmel megyek ki az utcára, arra számítok, hogy kipiheni magát a bőröm annyira, hogy ne látszódjanak a foltok. Egyébként nekem nagyon nagy területen vannak, tavaly nyáron semmilyen BB krémmel nem lehetett őket eltüntetni. Idén már jóval kezelhetőbbek.

Update: nem hidratált eléggé, így hosszú távon nekem nem jó kizárólagos krémnek. Elképzelhető, hogy valami fincsi olajjal/szérummal kombinálva már elegendő lenne, de most felfüggesztettem a használatát.

csicserke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Blackcherrykiller

2016. január 24.

Én két honlapja használom és szerintem halványít! A pigmentfolt halványítás egyébként is időigényes úgy hogy türelem :)

Blackcherrykiller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

anna09

2015. augusztus 23.

A szeplőim és hasonló foltok halványítására vettem. Persze nem számítottam csodára- A foltokon nem segített egy egyszerű semmire se jó hidratáló krémnek mondanám, legalább is nekem. Hidratálónak végül is jó az állaga, illata megfelelt.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Balaton

2015. július 30.

A terhesség utáni májfoltokra vettem, többé-kevésbé működött. Jó állagú, kicsit hígabb krém, főleg éjszakára kentem.

Balaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak