Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

absinth

2013. szeptember 23.

270 Ft szuper ár érte. A színe elég meghökkentő, de ez részletkérdés :) Viszont szerintem egyáltalán nem hasonlít az áfonyára az illata, inkább rágógumi-szerű, de kellemes. Az illat nem marad meg sokáig, de így legalább nem keveredik a parfümömmel. Nem szárítja a bőröm, viszont én arra számítottam, hogy ad egy kis extra hidratálást, amit sajnos nem nyújt. Ja és alig habzik, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Bambiii

2013. szeptember 20.

Nagyon jó illatú, engem egyáltalán nem szárít, az ára kiváló! A színe tök jó, viszont a fehér fürdőrózsámat hupililává változtatta:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

agooo

2013. szeptember 17.

Felvidít az illata, a színe, imádok ezzel tusolni. olcsó is. hát kell ennél több :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

rose

2013. szeptember 13.

Ez egy csoda! Imádom a rágóillatot minden formában, úgyhogy ez a tusfürdő egy rossz nap után igazi terápia. A téli Balea tusfürdőket (pl. csoki-füge, cukorfalat) imádtam, aztán a nyáriból már csak az ananászos tetszett, az új illatokból pedig egyik sem, szóval duplán örülök, hogy megint találtam egy jót. Biztosan veszek még belőle párat, ha látok, tegnap az utolsót hoztam el a Duna Plaza-ból. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

SanTessa

2013. szeptember 9.

Ez az aktuális kedvencem. Az illata szuper, a bőrön is marad, de a színével én sem vagyok kibékülve. ***már 2 éve használok balea tusfürdőket és még egyiktől sem lett ekcémás a bőröm, ami rekord!***

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Adnilem

2013. szeptember 9.

Finom illata van, ezért is vettem meg. Szaglászáskor nem látszott ugye a színe, hát kicsit meglepődtem, mikor a fürdőrózsára nyomtam! :) Hupikék. Ettől eltekintve jó, bár engem kicsit szárított, úgyhogy csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

livia1979

2013. szeptember 7.

Tittus, képzeld, kaptam a sugárban :) nagy az öröm ám, köszi az infót mégegyszer! Első szaglászásra olyan illata van, mint régen lehetett kapni a tubusos nyomós rágót (gondolom emlékeztek rá). Már alig várom, hogy fürödjek vele, de szerintem ugyanolyan jó, mint az összes többi Balea tusfürdő, így megelőlegezek neki egy 5-öst, a fincsi illatáért :)
Fürdés közben/után: a tusfürdő tejes-világoskék színe megrémisztett kicsit, azt hittem átlátszó-zselés-kék színe lesz, de nem... végülis mindegy. Az illata, nos a tubusos nyomós rágó szagot felváltotta az orbit gyerekrágó szaga, de még így is elmegy. A fürdőszoba fincsi illatú lett, viszont rajtam 5 perc múlva semmi nyoma nem volt az "áfonyás"-rágós illatnak. De sebaj, akkor is szeretem. 269 Ft-ért egyenesen ajándék :) Marad az 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

tittus

2013. augusztus 31.

Szokásos Balea tusfürdő minőség, imádom az áfonyaillatát! :) Rajtam meg is marad egy picit. Egyedül a szinezékekkel nem értek egyet, de végülis ennyi pénzért nem várok csodát, ez is a dizájn része :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

turquoise_pianist

2013. augusztus 31.

az ugyanilyen illatú áfonyás Balea sampont használom, és imádom, úgyhogy muszáj volt megvennem a tusfürdő verziót is. a színe baromi jó :D olcsó, ugyanolyan jó, mint a többi Balea tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

L.ajla

2013. augusztus 31.

Szerintem olyan illata van, mint a rózsaszín (azt hiszem krokodilos) gyerekfogkrémnek. :)
Kicsit talán túl édes az illata, de finom. A színe tetszik, olcsó, főleg az áfonya fogott meg, ezért rá esett a választásom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol