Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

black_cico

2014. május 15.

nem nagy durranás, az illata persze kellemes, de kicsit mű, nem gyümölcsös feelingje van, hanem rágógumi, sőt pontosan olyan! hatás a szokásos Balea tusi minőség, semmi extra, de a célnak megfelel.. könnyű lemosni legalább, a színe pedig elég erős :D azért megérdemli az 5öst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Pampilla

2014. május 6.

Nyertem egy tusfürdőt a dm-től,és erre esett a választásom.Szerintem teljesen jó kis tusfürdő,az illata még tartósnak is mondható,ha nem használnék minden fürdés után parfümöt,akkor 1-2 órát biztos kitartana az illata.Nekem a kék szín nagyon tetszik,végre nem az az unalmas megszokott trutyi van a szivacsomon.Habzása,állaga tökéletes,de ez megszokott számomra a Baleától,ezért is szeretem ezeket a termékeket,mert tudom mire számíthatok.Remélem idén is lesznek Baleás limitált kiadások.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 6.

NBetti2000

2014. május 3.

az illata valami álom. imádom. Ugyanez a testapolo is megvan és annak nem ilyen jó az illata. És most még akciós is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

Rrr

2014. május 2.

Ennyi pénzért igazán megéri! Jó a bőrömnek és finom az illata. Mondjuk szerintem nem áfonyás, inkább rágógumi illatú, de azért jó :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 2.

WaterLily

2014. április 26.

Incsi-fincsi rágógumi, ennyi pénzért jó kis tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Incsi-fincsi rágógumi, ennyi pénzért jó kis tusfürdő.

szaboka79

2014. április 17.

Teljesen random jelleggel vettem le a polcról, érdekelt, ezért az árért mit tudhat. Hát kellemes meglepetés ért: nagyon sűrű, krémes, szuperül habzik, az illata is nagyon bejön. Sokkal jobban bevált, mint a vizes állagú Alverde! Újra fogom venni, ez már tisztán látszik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

insomnia

2014. április 10.

Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Imádom :)

allthemakeup

2014. április 8.

Az illata iszonyatosan mű, nekem pont ezért tetszik. Kicsit a rágóra emlékeztet. Amúgy szerintem semmi különleges nincs ebben a tusfürdőben, maximum az, hogy nagyon olcsó. Nem is szárította, viszont nem is hidratálta a bőröm. Olyan egynek elmegy fajta, de mindig elcsábít egy-egy illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

motoros_csaj

2014. április 2.

Ár-érték arányba szerintem a legjobb! Minősége kiváló és az ára is olcsó!
Kellemes krémes állagú, isteni illattal. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Ár-érték arányba szerintem a legjobb! Minősége kiváló és az ára is olcsó!
Kellemes krémes állagú, isteni illattal. Meg vagyok vele elégedve!

Missbogarkaaa

2014. március 25.

Nagyon kellemes illata van, egy esti fürdőnél meg főleg :) Krémes az állaga,táplálja a bőrt,árkategóriában is még mindig a kedvencem ez a termékcsalád!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol