Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

Black Fairy

2014. március 18.

Ennyi pénzért tökéletes! Imádom az illatát, imádom, hogy nem szárít, egyszerűen imádom úgy ahogy van...
Egyetlen bajom a fura kék színe...ami amúgy szép-szép...na de egy tusfürdő, ami sokat érintkezik a bőrömmel, lehetne kevésbé erős színű...xD (ezért nem vonok le csillagot, én vagyok a problémásxd)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

kémecske

2014. március 15.

Nagyon jó!!! Illata édeskés, gyümölcsös. Mivel nekem különösen bejönnek a kékes-lilás színek... ez csak 1 plusz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

f.anya

2014. március 10.

Jó az illata, igaz fürdés után nem tart sokáig, de sajnos szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Jó az illata, igaz fürdés után nem tart sokáig, de sajnos szárít.

crazy724

2014. március 4.

A fekete áfonya miatt jött velem haza, rajongok a bogyós gyümölcsökért, de köze nincs az áfonya illatához, pont olyan illata van, mint a Maoma rágónak, egyszóval tökéletesen mű, ettől függetlenül rajongok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Shennny

2014. február 24.

Ennyi jó vélemény után én is beújítottam egyre! Totálisan rágógumi illata van és a színe is nagyon meglepett, de tetszik! Nem szárítja a rohadtul érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

Christi

2014. február 24.

imádom imádom imádom. azthiszem feltankolok belőle. isteni rágó illat, mókás kék szín, az illata sokáig megmarad rajtam :) kevés is ellg belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

b.niki

2014. február 20.

Rágógumi! Imádom! :) Anyukámnak vettem egy ilyen tusfürdőt, hogy barátkozzon ő is a Balea csodákkal, de azt hiszem hamarosan magamnak is be kell szerezzek egy ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Pici Tini Girl

Korcsoport: < 18
2014. február 15.

Fantasztikus.bellengi a furdot.ami nekunk eleg nagy ugyhogy nagyon kiraly.tisztit.selymesebb lesz a borom is.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. február 15.

Csilluska

2014. február 9.

Az illata nagyon tetszik, de azon meglepődtem, hogy ilyen géles az állaga, és kicsit nehezen jött ki a flakonból, nagyon meg kellett nyomni. A kép alapján egy krémtusfürdőre számítottam. De nem baj, mert élmény vele zuhanyozni! :D Szerintem jól habzik, tisztít, az meg, hogy ilyen jó kedvre derít tusolás közben, csak hab a tortán! :) Ja, és persze olcsó is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Oraculum

2014. február 9.

Szeretem az illatát, de híg, nem habzik és mint a legtöbb Balea tusiból, sok kell, hogy megfürödhessek rendesen.
Nem venném újra, de szerettem használni, csak nem sokáig tartott az illata:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Nem venném újra, de szerettem használni, csak nem sokáig tartott az illata:(

Antioxidánsok: Tocopherol