Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

kvitta.girl

2014. február 9.

Befürödtem szó szerint egy adidas tusfürdővel és mivel erről jókat hallottam meg kellett vennem. Hát nem csalódtam tényleg igazii rágógumi illat,körbelengi az egész fürdőt és a testet,nem émelyítő, vidámságot ad ez a tutti-frutti illat:) Színe is pofás,és hiába színes nem fogja meg a kádat ami plusz pont. Habzása közepes,nem szárít és olcsó is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

bolero

2014. február 8.

Nagy hibát követtem el.
Másnaposan keltem fel egy nap, borzasztóan fájt a fejem és forgott a gyomrom. Gondoltam, első körben egy jó zuhanyt veszek, az általában legalább az egyik problémámon szokott segíteni. Be is pattantam ( másztam ) a fürdőkádba, és kiválasztottam ezt a tusfürdőt, hogy próbáljuk ki, ha már egyszer lekaptam a polcról.

Ez az émelyítően cukros Hubba bubba illat és hozzá ez a szín, mintha egy töltött rágógumit haraptam volna szét, és a benne lévő töltelékkel fürdenék... Hát, fogalmazzunk úgy, hogy nem egy gyomornyugtató élmény, de legalább rásegített arra, hogy a fürdés után erőlködés nélkül könnyítsek a gyomromon, és utána a hányingerem el is múlt! :D

De ezután nem biztos, hogy szívesen használnám még.

Amúgy - mint az összes többi Balea tusfürdő - nem habzik túl jól, rengeteget kell elhasználni, nem is érzem tőle magamat maradéktalanul tisztának, és szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Nagy hibát követtem el.

De ezután nem biztos, hogy szívesen használnám még.

efdorina

2014. február 8.

Tényleg nagyon jó az illata, de nekem minőségre nem a legjobb. Nem elég sűrű és krémes szóval nekem eléggé 100 Ft-os hatása van. Nem hiszem, hogy újraveszem. De akinek meg megfelel ez az állag, annak ajánlom, mert fürdés után is érezhető az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 8.

babyface

2014. február 4.

szerintem isteni már-már rágógumi illatba hajlik, de azért én felfedezem a finom áfonyát is :) hozza a szokásos balea minőséget, szuper :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

darkbeforestorm

2014. február 3.

mindenféle megfontolás nélkül lekaptam a polcról, mert épp tusfürdőre volt szükségem. és micsoda szerencsés véletlen hogy épp ezt vettem. az első meglepetés ott ért hogy kék színű, aztán a fantasztikus illat (ami ezerszer jobb, mint amikor megszagoltam az üzletben). szuper ez a tusfürdő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

bandita

2014. január 29.

Drága Svivko feledhetetlen, enyhén skizoid véleménye nyomán döntöttem úgy, hogy mindenképp beszerzem, mert ha ő rágó tud tőle lenni, én sem adhatom alább. :D
Aznap este viháncolva nyugtáztam a zuhany alatt, hogy én is rágó vagyok végre! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 29.

Ancs

2014. január 26.

Szépen habzik, néha a párom csel belőle úgyhogy azt jelenti hogy neki is tetszik az illata xD egy a bajom vele mintha szárítaná a bőröm de ezért az ára kárpótol és nekem sokáig elég annyira nem rossz kis termék. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

nagy.nikike

2014. január 20.

Nagyon szeretem ezt a tusit. Isteni finom illata van tényleg olyan mint a rágó, jól habzik, kellően sűrű ezért nem kell belőle sok így nagyon sokáig kitart. Az ára pénztárca barát. Már vagy négy flakonnal vásároltam belőle, és bátran kijelenthetem hogy ő a kedvenc tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

szappanka

2014. január 20.

annyira, de annyira odavagyok az illatáért, hogy nagyon :) mivel kizárólag illat (na, jó, talán még a csomagolás sem teljesen mindegy) alapján veszek tusfürdőt, nem volt kérdés, hogy megveszem. a színe meglepett, az illat századmásodpercnyi idő alatti elillanása viszont nem. de kit érdekel, az a századmásodpercnyi fincsi illat is megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Bethyyy

2014. január 19.

Finom illat,jól tisztít,stb.:)
Viszont -1 csillag azért,mert kb 1 percig tart az illata:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 19.

Finom illat,jól tisztít,stb.:)
Viszont -1 csillag azért,mert kb 1 percig tart az illata:(