Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

xipho

2014. január 19.

Isteni illata van! És a színe! :) Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

Isteni illata van! És a színe! :) Imádom!

Tincsa

2014. január 18.

Én imádom :) Isteni illlata van, krémes, nem szárít...nálam 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Én imádom :) Isteni illlata van, krémes, nem szárít...nálam 5* :)

reniceee

2014. január 17.

Nagyon jó az illata! :))) Egyáltalán nem szárit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Nagyon jó az illata! :))) Egyáltalán nem szárit!

csengemandula

2014. január 16.

az illata nagyon nagyon jó, kár, hogy fürdés után nem sokáig érezni :( amúgy semmi extra, átlagos tusfürdő, kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Nanaho

2014. január 13.

Úristeeeeen az illata és a színe :D Imádom.nagyon jól habzik kevés is elég belőle,engem nem szárít.Viszek ki magammal külföldre.:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Kodi

2014. január 11.

Az üzletben jó ötletnek tűnt, de használat közben már nem nyerte meg a tetszésem az illata, ami nekem elég mű rágógumi, tutti-frutti. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

bogcsy

2014. január 11.

húúúú imádom az a rágós illata nem tudok betelni vele!:) meg a színe hogy kéék nem birom feldolgozni annyira tetszik:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

fancsa0018

2014. január 10.

Tegnap vettem a Dm-es akció keretében, másik két társával egyetemben. Miután hazaértem az volt az első dolgom, hogy kipróbáljam. Tusolás után a párom megkérdezte, hogy mi ez a jó illat, én elmondtam neki, hogy ezt a tusit használtam. Viccből megkérdeztem tőle, hogy szerinte milyen árban lehet, naivan rávágta, hogy 1000 ft körül, majd elmondtam a tényleges árát és leesett az álla. Később ő is zuhanyzott és mit érzek rajta? Hát persze, ezt az illatot...és csak annyit mondott, hogy ilyen jó illata még egy tusinak sem volt még. Így hát a mai nap is felkerekedtem és feltöltöttem a készletet. Azt hiszem, nem fogom megbánni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

svivko

2014. január 10.

Termék használata közbeni gondolatkiragadások : Jeee!____Rágórágórágó!______Ezkééék! Hupikéék__Jee!__NA így jó lesz.______Nem, ennyi nem elég, még egy picit.___Meg még egy picit.___ Rágó vagyok!___F*ckyeah!_______Hab!___Gigahab.___Kellmégegy.___:|Ugyenem limitált?!_______ Nem.__Felmegyek KM-re megírom hogy kék._______ Hátha nekik nem tűnt fel.___RÁGÓ VAGYOK.
:D Ez volt mind. Azt tudtátok, hogy komolyabb mennyiségnél ( 2-3 tenyérbe löttyintésnél ) ennek az illata megmarad? ^^, Kikísérleteztem. Így sem szárított.
Újra is vettem. Most épp ákció van a Dm-ben Ha 3 Balea tusit veszel, darabáruk 199Ft lesz.
Felhívta rá a figyelmem az eladólány is, de felvillant a fürdőszobapolc képe, amin 1,5 méteren csak az én gyűjteményem van, úgyhogy egy "az már kicsit túlzás lenne, egy gyűjtemény vár otthon hogy elpocsoljam". Nevetett, és azt válaszolta : "Nekem is!."
:D Sick women.
(rágó!.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

:D Sick women.
(rágó!.)

eveartstar

2014. január 6.

Hat nem tudom, lehet en vagyok elmaradott, de ennek olyan tomeny gyerekrago szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol