Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

dodoos

2014. január 5.

Jó illata van,tényleg nem gondoltam volna,hogy valami felülmúlja az ananászos-kókuszos kombót. Tévedtem,úgyhogy most kedvenc kategóriás termék lett. :) A színén először nagyon meglepődtem,de utána beletörődtem és most már tetszik is. Nem szárít,az illata isteni és sokáig tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Kellemes illatú tusi , egészen tartós az illata és nem is szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Kellemes illatú tusi , egészen tartós az illata és nem is szárít

Tiarababy

2014. január 4.

Nagyon szeretem az összes Balea tusfürdőt, de ez a favorit :) Nagyon jó az illata és tartósan a bőrön is marad! (Legalábbis nekem) Ezen felül nem szárít, nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

DorinaTVD

2013. december 29.

Kedvencem :)
Imádom az illatát:)
és szerintem nagyon jól hidratál is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Kedvencem :)
Imádom az illatát:)
és szerintem nagyon jól hidratál is :)

CrazyKid

2013. december 28.

Eddig ez a kedvenc illatú tusfürdőm a Baleától. Engem az Orbit gyerekrágóra emlékeztet az illata.Fincsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

hatsum0m0

2013. december 19.

isteni illat ismét a baleatól :) most épp ezt használom, jó vele fürdeni, csak annyira szeretném, ha megmaradna az illata a bőrömön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

pilluska

2013. december 11.

Nagyon szuper az illata!! Jó, akárcsak a többi balea-s tusfürdő.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Nagyon szuper az illata!! Jó, akárcsak a többi balea-s tusfürdő.. :)

candee

2013. december 11.

Isteni illata van, igazi rágógumi illat.... Legszívesebben egyszerre kifürödném az összes tusfürdőt a flakonból, annyira finom. Az ára nagyon kedvező és az összetevői is kíméletesek. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

bflorastar

2013. december 11.

végre egy újabb fini illat a Baleától! annyira hiányzik a macaronos manndulás és csokis termékcsaládjra, de ez a finom áfonyás ( ami engem a rágógumi illatára elmékeztet) tusi kicsit kárpótol :))) jó ár, jó minőség!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

sabrirory

2013. december 2.

Hosszas tervezgetés után lett ő az enyém, ugyanis annyi tusfürdőm van, hogy nem bírom már számon tartani őket :D Végül mégis megvettem...és milyen jól tettem!:) Az illata gyermekrágóéra hasonlít, igazi nosztalgia :) Nem szárítja a bőrt és a színe is nagyon tetszik, tuti újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol