Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

varga.stella

2013. november 28.

Teljesen elégedett vagyok vele. Bár eleinte meglepett a színe. Valahogy fehérre számítottam. Az illata isteni, valameddig érzem is magamon. A minősége a szokásos Baleás, tehát engem speciel nem szárít. Az ára miatt az összes Baleás tusi felülmúlhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

cslb

2013. november 25.

most fogyasztottam el egy flakonnal belőle.. ennyi pénzért teljesen megéri az árát.. bár a kék színe elég mű és az illata is, de legalább nem illan el rögtön zuhanyzás után.. :) kicsit szárította a bőröm, de szinte minden tusi.. összességében 4* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Nico1984

2013. november 21.

Olyan illata van, mint az Airwaves fekete ribizlis rágójának. A színén az ananászos zöldje után már nem lepődtem meg. Jól habzik, kicsit szárít, de ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Tyuki

2013. november 19.

Jó kis tusfürdő, bár a színe elég irreális, de talán pont ez benne a különleges :) az illatát is szeretem, bár a boltban megszagolva teljesen másnak éreztem, mint használat során, de így is, úgy is tetszetős. Egyáltalán nem szárít. Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Ophelia

2013. november 17.

Kicsit már viszolygok ezektől az élénk színű termékektől, de gyorsan kellett valami olcsó. Az illata teljesen olyan, mint az áfonyás rágónak, vagy akár cukorkának, szóval az a fajta mű illat, ami távol áll a gyümölcsillattól, mégis mindenki szereti valamiért. Szóval a színe megrémített kissé, de nincs egyéb okom panaszkodni, átlagosan jó Balea tusfürdő szokatlan, új illattal, olcsón, jól habzik, tisztít. Nem érzem, hogy hidratálna, vagy hogy puha lenne tőle a bőröm, de úgyis használok testápolót mindig, ez nem akadály. Annyira azért nem vett le a lábamról, mint néhány más illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

dudika

2013. november 14.

2 hete használom ezt a tusit imádom az illatát, az állagát, a színét.Szerintem is áfonyás rágó illata van. Biztos hogy újra veszem, ha elfogyott a saját kis raktáramból az összes tusi. Nem szárítja a bőröm, jól habzik, könnyen lemosható, igaz az illatát nem érzem fürdés után de ez nálam nem mérv adó mivel csak a parfümnek szeretem az illatát érezni sokáig :D 5csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

mellesleg

2013. november 13.

Jujj, nagyon fincsiii :) Régen volt illatos pónim annak volt ilyen illata :) És sütibabának is :))) Tuti beszerzek még belőle, kár hogy testápolója nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Ercsi

2013. november 12.

A boltban nagyon tetszett az illata, na meg az ára is, biztosan ki fogom próbálni!:)

Egyszerűen imádnivaló ez a tusfürdő, az eddigi legjobb Balea amit próbáltam. :)

Módosítanám a véleményem. Oké, hogy olcsó és nagy kiszerelés meg szép kék színű, de akkor sem érhet a nyomába egy Dove tusfürdőnek, aminek olyan kellemes habja van és fürdés után még egy órával is érződik a bőrömön az illata. Ahogy a többi Balea tusfürdő, ez sem vált be igazán többszöri használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Egyszerűen imádnivaló ez a tusfürdő, az eddigi legjobb Balea amit próbáltam. :)

kismadár

2013. november 12.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Nekem ez A nagybetűs TUSFÜRDŐ!! ♥ Imádom. Tökéletes az illata, engem a rágógumira emlékeztet. Nagyon szeretem. Emellett az állaga is szuper, jól habzik és az ára is több, mint barátságos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Roni27

2013. november 10.

Férjem használja, de én is kipróbáltam. Nekem tetszik az illata, bár nem rajongok az áfonyáért, sőt ha nem muszáj, akkor inkább elkerülöm. Hozza a Baleatól megszokott szintet, bár én nem venném újra (mert addigra mindig megjelenik pár másik új illat és azokat próbálom ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol