Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

LovasBabi

2013. november 6.

Én nem tudom, mi hiányzik a baleás tusfürdőkből, ami egy mezei Baba vagy Fa tusiban megvan, de egyszerűen nem jönnek be, ez már a 3. próbám. Áfonyát imádom, de ennek ahhoz nem sok köze, osztom a műanyag rágógumi illatot érzők véleményét. Ámbár tök mindegy milyen illatban pompázik, úgysem marad meg a bőrön. Ha 3-4-szer átmosom magam jóóó nagy mennyiséggel, akkor érzem magam tisztának tőle, tehát valahogy még az izzadságot, zsírt se viszi le rólam (bocsi:)) Viszont akkor meg töményen szinte tempera szaga van...ja pozitívum: nem szárít, nem irritál, olcsó, nem rossz INCI, gusztusos csomagolás és KÉK :)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Laura19

2013. november 3.

Tényleg a rágóéra hasonlít az illata. Tetszik a flakon is.
Kellemes állaga van, nem szárítja a bőrt.
Ár/érték aránya remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Tényleg a rágóéra hasonlít az illata. Tetszik a flakon is.
Kellemes állaga van, nem szárítja a bőrt.
Ár/érték aránya remek.

cioccolata

2013. november 1.

Az illata miatt vettem, őrült jó!:) Valóban elég édes, de én szeretem az édes illatokat. Áfonyás rágógumi inkább, mint áfonya. :)
Nagyon erős kék színe van, de szerencsére, amint felhabosítom, fehérré válik, sose tapasztaltam, hogy megfogna bármit. Jó sűrű, könnyű használni. Nem szárít, ahogy a többi Balea tusi sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Nimrod

2013. október 31.

BORZALMAS!!! :D Mikor a DM-ben szagoltam meg, akkor tetszett, de fürdés közben valami förtelem. Rágógumis, gyerekes, gyomorforgató számomra. Nagyon nem szeretem az ilyet. Nem tudom miért éreztem teljesen másnak a dm-ben. Amúgy nem szárít, szokásos Balea minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Princess

2013. október 28.

Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Nagyon jó! :)

failedstardoll

2013. október 27.

TE JÓÓÓ ÉG!! Legszívesebben megvenném az összeset amit valaha gyártottak, hogy életem végéig elég legyen. Imádom az illatát! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Bebek

2013. október 26.

Hát... elég sűrű, krémes, tényleg jajjj Istenem de kééék, az illata nekem is picit mű... és nem habzik annyira. Olyan Balea minőség, ami ár-érték arányban jó, de nem az igazi nekem akkor sem. Én az igazi krémes habzó tusfürdőket szeretem. De nem rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

gini88

2013. október 24.

Olyan jó, hogy kék színe van :D Áfonyás joghurt illatú, hozza a Balea minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

petraaa

2013. október 24.

Én imádom, főleg az illatát! Zseniális!! Két flakonnal is vettem :) És nem elhanyagolható, hogy árban is megfelelő:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

vrozi

2013. október 13.

Nekem tetszik az illata, szerintem (és barátom szerint) egy kicsit a rágógumira emlékeztet (nagyon enyhén). Én nem habtengert várok egy TUSfürdőtől, szerintem amennyire kell, habosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol