Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos érzést biztosít, feketeáfonya kivonattal.

Kiszerelés: 300 ml

Laura

2013. október 13.

ahh tiszta gyümijoghurt illata van nagyon jooo. minőségre olyan Baleás, tehát se nem jó se nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

kati545

2013. október 12.

Én nem a bársonyos érzés miatt vettem, hanem az illatáért. S nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Én nem a bársonyos érzés miatt vettem, hanem az illatáért. S nekem bevált.

lzsoficim

2013. október 12.

Imádom a Balea tusikat, de vmi botrány! Az illata sem tetszik, fürdés közben más mint ha csak beleszimatolok, nem habzik és ráadásul úgy érzem,mintha nem lennék tiszta fürdés után..Eddig mindegyik 5 csillagos volt nálam, de ezt lehet h kidobom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

dragonfly

2013. október 2.

Nagyon jó illata van, a párom is mindig csór belőle:) viszonylag jól bírja a bőröm, kissé szárít, de biztosan újraveszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

gabyca34

2013. október 1.

Annyira jó illata van, muszály volt megvennem. Engem ezekkel a Baleás tusikkal kilóra megvettek, (majdnem) mindnek eszméletlen illata van. Többnyire csak ezt a márkát használom, ez mindent elmond!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

kalmaniki

2013. október 1.

Mennyei áfonyajoghurt illata van, teljesen megéheztem tőle :D Nem szárít, szuper az ára, kék színű maga a tusfürdő, az összetevői se rosszak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Audrey80

2013. október 1.

Csak úgy lekaptam a polcról, meg sem szagoltam, de rájöttem, hogy jól választottam, imádom ezt is, meg az áfonyát is enni is :) Ezek az új tusfürdők nagyon mókásak, mindegyiknek van valami jópofa színe, nemcsak sima fehér. Lehet, veszek még egyet, nehogy bevonják idő előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Bridzsit

2013. október 1.

Imádom!!! A színét, az illatát, a habját, a mennyiségét, az árát, mindent! Az egész családom rá van kattanva, úgyhogy egyszerre hármat veszek belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 1.

scisneros

2013. szeptember 25.

Mindent leírtatok helyettem is :) nagyon szeretem, bár a színe még mindig bizarr nekem :D...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 25.

ct

2013. szeptember 23.

A szokásosat tudom elmondani róla, amit a többi Baleás tusfürdőmről is.Ár-érték arányban nagyon jó, hatalmas mennyiség, ami lassan fogy, mivel tusolópamaccsal használom és így kevés is elég belőle egy-egy alkalommal.A csomagolása nagyon tetszik, vidám és színes, már ezzel megfogtak.Áfonya illat nincs, de nem baj, van helyette rágógumi, ami finom. A színe is vicces, szárítani nem szárít és nagyon sok és finom habja van, csak nem magában kell használni, hanem a fent említett tusolópamaccsal és az akkor az összes létező tusfürdő nagyon frankón fog működni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol