Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

Nussh

2014. október 21.

Krémesen-lágyan kókuszos, üdén-frissítően barackos. Nem gondoltam volna, hogy ez a kombó így fog tetszeni. :) Nem szárít, jól habzik, nagyon gazdaságos, legalábbis más illatú testvérkéivel elég sokáig elvoltam, és bár nem érzem fürdés után, hogy közvetlen megmaradna a bőrömön, mégis egy-egy mozdulatom után körbelengi az orromat ez az édeskés-fanyar illat, és ez nagyon tetszik! Imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

csodaorszag.inwonderland

2014. október 19.

Kókuszt én nem érzek benne egyáltalán csak a nektarint az is kicsit mű de elnézem neki, fürdés után is érezni bőrön. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

cherry93

2014. október 15.

Véletlenül találtam rá erre a finomságra. Akciósan vettem, kb. 250 forintért, és az illata.. isteni! Inkább nektarin mint kókusz, és ez a finom illat kitart zuhanyzás után is. Közepesen jól habzik, és szerintem nem is szárít különösebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Barbi123

2014. október 14.

Az ára tényleg nevetséges, ezért vettem meg és a finom illata miatt.A kókusz illatot nem kedvelem annyira, de a nektarinnal nagyon jó együtt.Jól habzik, és jól tisztít.Újraveszem! :) 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

Beus112212

2014. szeptember 29.

Imádom őket, mindig akciósan tárazunk be belőlük! Még a barátom is szereti a Balea-s tusfürdők bármelyikét, pedig nagyon finnyás :D Tök jó illat, egészen krémes, eltart egy darabig és az ára miatt pedig szinte ajándék :) Várom az új illatokat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Zsu_1985

2014. szeptember 26.

Nem életem legjobb tusfürdője,nem ez habzott a legjobban,és nem ez a legkrémesebb,mégis azért adnék neki maximális pontot,mert olyan nevetséges áron lehet megvásárolni,és ahhoz képest,annyira rendben van,az illata is jó,az állaga is, hogy sok márkásabb tusfürdőt leköröz..én már hónapok óta ezt használom az ára miatt,mert tényleg nagyon jó ár érték arányban..egy nagyon jó minőséget kap az ember vele olcsón..ez ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Nymeria94

2014. szeptember 26.

Az eddig próbált Balea-s tusfürdők közül ő a kedvenc, még azt is eltudnám képzelni, hogyha a kísérletező kedélyem a tusfürdőkkel, alábbhagy még egy nagyobb kiszerelést is tudnék belőle használni. Az illata nagyon finom, amikor először a kezembe öntve megszagoltam, csodálkoztam, mert nem volt túl sok köze a kókuszhoz, inkább valamelyik Hubba Bubba rágónak az illatát idézte fel bennem. Bőrön eloszlatva már éreztem a nektarint, egy kis enyhe kókuszos beütéssel, majd törülközés után végre előbújt a kókusz is, amit még másnap reggel is éreztem egy kicsit. Persze az olfaktoros inyenckedéseken túl is jól teljesít, nem szárít, jól habzik és tisztít.
Balea tusfürdők kedvelőinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Balea tusfürdők kedvelőinek csak ajánlani tudom. :)

tünciQe

2014. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, de nekem nem nyerte el a tetszésem. A kókusz illatot szeretem, de a nektarin is nagyon érződik rajta, és én a gyümis illatokat kozmetikumoknál nem nagyon szeretem. A bőröm is száraz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Ladybug90

2014. szeptember 12.

Szerelem első szaglásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Szerelem első szaglásra!

pajeri

2014. szeptember 10.

Nagyon finom illata van, ami meglepően tartósnak bizonyul. Nem szárítja a bőröm jobban, mint bármilyen más tusfürdő, az ára pedig nagyon jó. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol