Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

Lisien

2014. július 13.

Páromtól kaptam egyszer egy ilyet, mert kókuszos tusival akart meglepni, de későn vette észre, hogy ez nem igazán az. Az illata nekem túl tömény volt. Nem lett a kedvencem, de elhasználtam. Az illatán kívül más bajom nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

fannc22

2014. július 8.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nekem jól habzik. Kissé folyós az igaz, de ez az illat mindent kárpótol. :) Sokszor ki se akarok szállni a kádból, nagyon jól elvagyok az illatfelhőben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

ajozsa

2014. július 3.

Kókuszimádó létemre nem nagyon szerettem,csak kicsit :) Jó ár,semmi extra hidratálás,de a márkától megszokott szép csomagolás és üdítő illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

manocska8

2014. június 29.

Illata fantasztikus, egyik tusfürdőhöz sem hasonlítható, ráadásul meglepően jó az ára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

jadegirl

2014. június 26.

Kifejezetten kókuszos tusfürdőt szerettem volna venni,csak otthon vettem észre ,hogy nektarinos is. Sebaj,de ez az illat dominál benne és kissé túl folyós. A csomagolás és az ár viszont nagyon vonzó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Pipsie

2014. június 25.

Nagyon szeretem, az illata valami csodálatos! :) Remekül habzik, és nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Kátya90

2014. június 23.

Jól habzik, kitűnő illat, nincs tőle viszketés mint más 1000.- os tusiktól. Nekem a Haribo zöld béka gumicukra jut eszembe az illatról, ezért még jobban szeretem. :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 23.

Patus13

2014. június 14.

Nagyon kellemes az illata, viszont nem habzik és az illata egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

rosa.love

2014. június 12.

Hát-hát. Amikor megvettem, pár napig nagyon tetszett, de azóta megcsömörlöttem az illatától. Nagyon folyós, nem habzik, én túlságosan tisztának sem érzem magam a használata után. Olcsó aromás lötty pofás flakonban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 12.

Kriszti.B

2014. június 12.

Nem tudtam elképzelni, hogy milyen illata lehet, amíg nem próbáltam ki, de ez a furcsa párosítás nagyon nagyon tetszik!
Minőségre a szokásos, az ár-érték aránya remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Minőségre a szokásos, az ár-érték aránya remek!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol