Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Ahogy a többi, hasonló Balea tusfürdőt is, ezt is tábori- vagy nyaralós tusfürdőnek vettem a nyárra, és annak tökéletesen megfelel. Jó illata van, habzik is, tisztít is...:) Viszont különösebben ez sem csinál semmit az ember bőrével, nem hidratál, nem szárít, de kellemes az illata (ami sajnos nem túl tartós, ahogy a többié sem...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

reka333

2013. augusztus 26.

Új kedvencem.Eddig nem éreztem benne a kókuszt, de már igen. A spray-nek viszont teljesen más illata van, nagyon édes, wc illatosító szerű. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

orchidea8627

2013. augusztus 12.

Megvettem, kipróbáltam, nem szárított, nem viszkettem tőle... de nekem ebben a melegben ez túl édes illat.
Nem vonok le csillagot, mert a jó kis légkondis DM-ben valamiért mégis megvettem, hűvösebb időben biztosan tetszeni fog, ha addig a barátom hagy belőle nekem egy keveset. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

SanTessa

2013. augusztus 10.

Imádom a Balea tusfürdőket. Szinte minden drágább tusfürdőtől kiütéseim, ekcémám lesz, de ezekben sosem csalódom! A kókusz miatt félve vettem meg, de a nektarin illata a domináns. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Teljesen beleszerettem ebbe az illatba!! Ár érték tökéletes! Újravevős! *-* :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Teljesen beleszerettem ebbe az illatba!! Ár érték tökéletes! Újravevős! *-* :3

siss

2013. augusztus 5.

Jó illata van.Érdekes párosítás a kettő,de a kókusz nem érződik belőle,amit nem is bánok.Jól habzik,nem szárít,mellesleg olcsó nagyon.A csomagolásuk pedig külön tetszetősek ezeknek a tusiknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

renci011

2013. augusztus 4.

Először féltem tőle, mivel kókusz is van benne. De szerencsére a barack elnyomja. Imádom, bár a Hawaii Pineapple-t nem tudja überelni! Viszont jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

kalmaniki

2013. augusztus 2.

Mennyei az illata és szuper krémes állagú, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Mennyei az illata és szuper krémes állagú, nem szárít.

fioretta

2013. július 30.

Szeretem a Balea tusfürdőket, mert nagyon olcsók és csodás az illatuk! Ez is kedvenc, parfümnek is el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

aranycsirkee

2013. július 17.

Amikor megszagoltam a boltban nagyon tetszett az illata, még nem használtam el teljesen de már kezdem kicsit unni, amúgy nagyon kellemes, inkább a barack dominál a kókuszt kevésbé érezni. Nagyon tetszik benne, hogy fürdés után érezni még az illatát és nagyon olcsón hozzá lehet jutni. Kifejezetten jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol