Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

szabonena

2016. május 13.

Krémes, lágy, kényeztető krém, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

Krémes, lágy, kényeztető krém, nagyon szeretem.

hnikolett

2016. április 10.

Imadom a kokusz es a barack illatat egyutt! Nagyon puha lesz a borom ezutan:) az illata nem erzodik sokaig, de amig igen addig kielvezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

budaikrisztina11

2016. április 7.

Vannak sokkal jobb kókusz illatú tusfürdők..nekem ez olyan semmilyen..nem is rossz de nem is olyan jó.Ha épp spórolok akkor meg vevős amúgy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Nitucee

2016. április 5.

Nagyon finom illata van és olcsó de sajnos a kókuszt nem lehetett benne érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Nagyon finom illata van és olcsó de sajnos a kókuszt nem lehetett benne érezni.

csibike100

2016. április 5.

Imádom a Balea tusfürdőit, köztük ezt is, nagyon finom illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Imádom a Balea tusfürdőit, köztük ezt is, nagyon finom illata van. :)

Knubbel

2016. március 24.

Nagyon jo az illata, sokszor vettem mar ujra. Szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Nagyon jo az illata, sokszor vettem mar ujra. Szeretem 😊

Lilien2002

2016. február 13.

Régebben imádtam,folyton csak ilyet használtam. Nem szárít,nagyon jó az illata. Amikor egyszer égető,fájó kiütések jelentek meg a hátamon,hogy feküdni se tudtam. Nem tudtam mitől van aztán gondoltam a tusfürdőtől és abba hagytam a használatát és elkezdtem egy kizárólag természetes alapanyagokból készült szappant használni és eltüntek. De a furcsaság hogy 3 barátnőmnek is ugyan ez volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

lolli83

2016. január 23.

A balea tusfürdők a kedvenceim. Nem szárítanak, jó az illata szinte mindegyiknek. Azért néha elcsábulok és kipróbálok mást is, de aztán mindig megbánom és visszatérek ezekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Stelly

2016. január 5.

Azt hiszem az volt az első Baleás termékem, nagyon jó illatuk van, olcsók, tisztítanak mi más kell még?! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

magyaredina

2015. december 4.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, általában mindegyiknek tetszik az illata, így ennek is. Finom édes, érződik a kókusz és a barack. Az illat tusolás közben érződik utána egyáltalán nem. Nem szárít, jól habzik, kevés is elég belőle, nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol