Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

rebyike

2015. november 30.

Mint, minden Balea tusi ez is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Mint, minden Balea tusi ez is 5*

anita0828

2015. november 30.

nagyon fincsi az illata és nem szárít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

nagyon fincsi az illata és nem szárít

Adri95

2015. november 26.

Nagyon nagyon finom az illata, nem szárít,olcsó is.
CSAK IMÁDNI LEHET!!! :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Nagyon nagyon finom az illata, nem szárít,olcsó is.
CSAK IMÁDNI LEHET!!! :))))

SimonEdina

2015. november 10.

Nekem is ez az egyik kedvenc Baleás tusfürdőm, de felénk sem kapható már. Nagyon jól habzik, tisztít, a bőrömet nem szárítja, az illata csúcsszuper, bár fürdés után nem érezni olyan intenzíven, igaz ezt én nem is bánom.
ár-érték-mennyiség hármasban verhetetlen a Balea

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

ár-érték-mennyiség hármasban verhetetlen a Balea

Loona

2015. november 9.

A Balea tusfürdők között én is mindig több olyat is találok, aminek nagyon megtetszik az illata (és a használat során sem válik unalmassá, és meg se utálom), de ezt különösen szeretem. Édes, kellemes illata van, élmény vele fürdeni, én különösen téli, kint hidegebb napokon szerettem ez után a flakon után nyúlni a zuhany alól. A tusfürdő krémes, de picit hígabb állaga nagyon jó szerintem, jobban el lehet oszlatni, mint az "átlag", sűrűbb állagú krémtusfürdőket. Jól habzik, az én bőrömet nem szárítja. Most épp nincs itthon belőle, mert amikor elfogyott, épp elég tartalék volt tusfürdőkből, és nyárra inkább a nem krémes állagúakat preferáltam, de a jövőben még biztosan újra fogom venni (szegény férjem "örömére" - őt a vliágból, de legalábbis a fürdőszobából ki lehetett vele kergetni).

...UP: azaz venném, de sajnos nem találom sehol. Őt is kivonták volna? A csomagoláson pedig nem írták, hogy limitált lenne... hát én ettől most bús panda vagyok 8(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

bonivagyok

2015. november 3.

Hatás ide vagy oda én imádom ezt a tusfürdőt!
Az illata valami fenséges, ehhez nincsen fogható!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hatás ide vagy oda én imádom ezt a tusfürdőt!
Az illata valami fenséges, ehhez nincsen fogható!!

laanyka

2015. október 23.

olyan jó ez a tusi :)) annak ellenére h kb 250 Ft, simán felveszi a versenyt az 1600 Ft-os body shopos tusfürdőimmel. már sok illatot kipróbáltam, nekem ez a kedvencem. brutáljó illata van, ami sokáig érződik, jó a habosodása és kellemes használni. nekem abszolút bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Norih

2015. október 20.

szerintem a balea tusfurdok a legjobb illatuak, de hatasuk a boromon abszolut nem erzekelheto sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Skincaremania

2015. október 15.

Imádom a Balea tusikat. Annyira el tudják találni az illatokat, és akkor az árról nem is beszéltem. :) Nagyon finom kókusz-barack illatú, jól habzik, és krémes, nem kell belőle sokat használni. Tehát gazdaságos is. Fürdés közben intenzív az illata, az egész fürdőszobát körbejárja. Törölközés után a bőrömön viszont nem igazán érzem, de ez nem is probléma nekem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

MorinaRenia

2015. október 3.

Nagyon jó az illata, viszont szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Nagyon jó az illata, viszont szárítja a bőrömet.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol