Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

ribizlizizi

2015. július 17.

az illata nagyon kellemes, krémes állaggal, összességében elégedett voltam vele :) elhasználtam az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

lenochka

2015. július 13.

Szokásos Balea tusfürdő minőség, kellemes kókusz és nektarin illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Szokásos Balea tusfürdő minőség, kellemes kókusz és nektarin illattal.

baranyeszter

2015. július 11.

Tökéletes. Visszafogott az illata és nulla irritáció!
Amikor kijött az ekcémám, akkor is tudtam használni!
Eddig azt hittem inkább téli illatkombináció, de tévedtem. A kánikulában hazaérve a munkából nagyon klasszul felfrissít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Tökéletes. Visszafogott az illata és nulla irritáció!
Amikor kijött az ekcémám, akkor is tudtam használni!

rizspufi

2015. július 10.

A bőrömön nem sok változást vettem észre, de az illata csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

A bőrömön nem sok változást vettem észre, de az illata csodálatos.

Cary

2015. július 8.

Nekem olyan átlagos volt, mondjuk valamennyire hidratált, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Nekem olyan átlagos volt, mondjuk valamennyire hidratált, de nem az igazi.

biankacohen

2015. július 7.

Nagyon mű illata van és szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Nagyon mű illata van és szárít is.

boszia

2015. június 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nekem nem tetszik az illata, le is passzoltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

Stim

2015. június 11.

Imádom az összes Balea tusfürdőt. Isteni illatok, nem szárítanak, potom árban vannak. Egy csillagot levonok, mert sajnos az illata nem marad meg tartósan a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

xxEDITxx

2015. június 5.

Nagyon szeretem az illatát, különleges! Krémes állagú, nem szárít, és olcsó is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Nagyon szeretem az illatát, különleges! Krémes állagú, nem szárít, és olcsó is!

gendur.berni

2015. május 29.

Nagyon finom, különleges illata van, a dezodor változatát is imádom. Jól hidratál és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol