Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

ladri

2015. május 25.

Szeretem, odáig vagyok az illatáért télen-nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Szeretem, odáig vagyok az illatáért télen-nyáron.

Klau7

2015. május 9.

Mikor nyaralni mentünk akkor vettem, számomra azokat a szép emlékezetes napokat juttatja eszembe, és a pancsikat a hotelben. Egyébként fincsi illata van, nem szárít de én úgyis mindegyik tusi mellé használok testápolót. Nekem tetszik, újravevős :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

Nikonik

2015. május 6.

Szuper az illata,de bevallom,hogy én arra számítottam,hogy kicsit jobban dominál majd benne a kókusz és ez egy picit csalódás,hogy alig érezni.
Nem szárítja a bőrt és én kifejezetten szeretem benne,hogy színes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Nem szárítja a bőrt és én kifejezetten szeretem benne,hogy színes! :)

lkornelia

2015. május 5.

Imádom az illatát, engem a TurboRágóra emlékeztet :)
Balea tusfürdőkkel évek óta elégedett vagyok. Semmilyen negatív reakciót nem produkál, illatuk nem érződik ugyan sokáig,de ez engem nem zavar,sőt...
Mindig sokféle illatot árulnak és bármely időszakban találok nekem tetszőt, a szezonális illatokat is rendszeren kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Imádom az illatát, engem a TurboRágóra emlékeztet :)

szabina132

2015. május 2.

Imádom! Szuper illat és ár. Nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Imádom! Szuper illat és ár. Nem szárít, jól habzik.

Ginus

2015. április 20.

Imádom! Dezodorban is használtam ezt az illatot. Abszolút nem szárítja az amúgy könnyen kiszáradó bőrömet, jól habzik. Csak jót tudok róla mondani, ahogy az összes Baleás tusfürdőről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Dori1997

2015. április 19.

Alapból kedvenceim a márka tusfürdői, de ez pláne nagy kedvencem volt. Tuti újra fogom még venni, nagyon finom, friss illata volt. Azóta már a dezodorját is használom, és abszolúte kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Minike

2015. április 14.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Finom illata van, nem szárít, sőt hidratál is. Teljesen rendben van. Egy ideje csak ezt veszem, nem rosszabb, mint egyéb márkák drága tusfürdői

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

GNóri

2015. április 13.

Én a kókuszt nem érzem benne, csak a barackot, ezáltal nekem inkább frissítő az illata, mint tömény, krémes. Nagyon puha a használata után a bőröm, szerencsére nem szárítja tovább a rinocéroszbőrömet. Nem hiszem, hogy újraveszem, de jó volt kipróbálni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

ditka

2015. április 8.

Teljesen átlagos tusfürdő,jól tisztít nem szárítja a bőrt. Az illata elég érdekes volt, de szerencsére nem sokáig lehetett érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol