Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

Rrr

2015. április 7.

Nagyon jó az ára, és az illata is mesés. Nekem nem szárított. Amit nagyon sajnálok az az, hogy fürdés után 5-10 perccel később már egyáltalán nem érezni az illatát.Ugyanakkor ennyi pénzért szerintem teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

mandora

2015. április 6.

Nagyon jó az ára, ezért nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nem vált be. Erősen közepes, kissé szárít, és az illata már-már émelyítő. Még azért kipróbálok egy-két variációt, mert csupa jókat ír mindenki a Balea tusfürdőkről, szóval velem lehet a baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

nettike

2015. április 5.

Ez a kókuszos Nektarinos kombináció is nagyon bejön mint az összes Többi Balea tusfürdő , nagyon eltalálták az illatát pont jó . kellemesen tisztít , krémes állagának köszönhetően gazdaságos , nem szárítja bőrt, Ár-Érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Reniii

2015. március 26.

Isteni illata van. A kókusz és a nektarin csodásan passzol hozzá és mindkettő érződik, ráadásul szuperül el van találva, egyáltalán nem mű illatú.
Mint minden Balea tusfürdő, jó állagú, viszont az illata szerintem nem elég hosszan tartó. Megmarad kb 1-2 óráig max, de nem az a finom, intenzív illatú.
Viszont szerintem mivel csodás illata van és olcsó is, mindenképpen jó választás !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

viragtm

2015. március 23.

Nagyon szeretem az illatát, és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

Nagyon szeretem az illatát, és nem szárítja a bőrömet.

Agi4

2015. március 22.

Isteni illat, jól habzik, nem szárít, nagyon olcsó, mi kell még? :) Már csak Balea tusfürdőket veszek...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

arcoiris

2015. március 22.

Illatra remek! De hogy táplálná a bőrt... nekem inkább szárított kicsit. Pedig nem vagyok erre érzékeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Krisz78

2015. március 20.

Gyerekkorom óta utálom a kókusz illatú dolgokat, de ez, ebben a párosításban isteni.
Még egy pozitívum, hogy nem szárítja a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Még egy pozitívum, hogy nem szárítja a bőröm :)

citronella

2015. március 12.

Nagyon szeretem a Balea tusikat,nem volt még olyan,ami ne tetszett volna. Ennek is olyan kis kellemes gyümölcsös nyári illata van. szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Pearl

2015. március 12.

Imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Imádom:)

Antioxidánsok: Tocopherol