Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

guffaw

2015. február 28.

Imádom ezeket a baleas tusfürdőket: olcsó, nagyon jó illatuk van, és csak ritkán vakarózom: a lábszáramon gyakran kiszárad a bőröm, főleg télen. Nem is nagyon használok más tusfürdőt, egyszerre 3 db-ot is szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

sihaya

2015. február 23.

Krémes, nagyon finom illatú, nem szárít, pont eléggé habzik, olcsó, hát ez egy tipikus ötös termék. Nem volt eddig Balea tusim, ezt is úgy kaptam, de legközelebb szét fogok nézni mi van még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

amande

2015. február 23.

Imádom ezt az illatot, többször vettem már, amúgy is Balea tusfürdőket szoktam venni, ár-érték arányban teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Adryenn

2015. február 21.

Az illatát imádom *-* De ami a legfontosabb: nem szárítja a bőröm, nagyon jól hidratál, zuhanyzás után nem kell testápolót használnom :) Mindenképp 5 csillag ^-^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Marababa

2015. február 15.

Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Imádom!

vera00

2015. február 14.

Már többször visszatértem hozzá nagyon sok más illatot is kipróbáltam már ebből a márkából de ennek van a legfinomabb illata. Jól habzik viszont az én bőrömet is kicsit szárítja ennek ellenére sok flakonnal elfogyasztottam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Klau$$x

2015. február 8.

Nagyon szeretem a bale tusfürdöket. Jelenlegvan itthon 5. Ez az 1ik de mindet nagyon szeretem. Habfürdönek is szoktamhsználni jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Kaha91

2015. február 8.

Nagyon szeretem az illata miatt! Az ára is nagyon barátságos! Sajnos, nekem nagyon szárítja a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

pilluska

2015. február 6.

Valami isteni az illata! Szerelmes vagyok ebbe az illatba de komolyan! :D A baracknak köszönhetően nincs az a túl tömény kókusz illata, csodásan kiegészítik egymást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Xinezia

2015. február 5.

Nincs az a Balea tusfürdő, amelyikről bármilyen rosszat is tudnék mondani. Első osztályú termék, az illata csodálatos, az állaga első osztályú, igen kevés is elég belőle. Minden Balea tusfürdőt imádok, legszívesebben mindegyikből tartanék itthon egy-egy flakonnal :) Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol