Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

Timóótea

2015. február 4.

Szeretem a Balea tusfürdőket szinte mindet próbáltam már, jó az illatuk megvagyok velük elégedve ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 4.

Kyraemett

2015. február 3.

Eddig szinte csak Balea tusikat használtam, illatra ez volt az egyik nagy kedvenc., viszont nem hidratálta annyira a bőrömet, mint szerettem volna, ezért csak 4est kap..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Maggy

2015. február 3.

Szeretem az illatát, és olyan olcsó... Sokszor kézmosóba is ezt teszem. Szerintem jó termékei vannak a DM-nek. A férjem kedvence. Múltkor neki kellett megvenni :P

Vivien1998

2015. február 1.

Istení az illata. Fantasztikus

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

Istení az illata. Fantasztikus

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Nagyon jó az illata, nem szárítja a bőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Nagyon jó az illata, nem szárítja a bőröm. Szeretem.

boglarka88849

2015. január 30.

Nagyon szeretem az illatát, igazán különleges párosítás ez a kókusz-barack.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nagyon szeretem az illatát, igazán különleges párosítás ez a kókusz-barack.

kékáfonya

2015. január 29.

Nagyon jó kis tusfürdő hétköznapokra. Én nem érzem a kókuszt, viszont olyan friss, barackos, hogy beleharapnék. Illata annyira nem tartós, de ennyi pénzért még így bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Krémacska

2015. január 21.

Különleges illatkombináció a kókusz és a nektarin együtt, de nagyon tetszik! Jól tisztít, nem irritál és nem szárít. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

pampamacska

2014. december 23.

Nagyon tetszik ez az illatkombó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Nagyon tetszik ez az illatkombó :)

flora.hegymegi

2014. október 29.

Annyira jó érzés vele zuhanyozni! Nagyon finom az illata. Bár fürdés után szinte alig érezhető. Ezért -1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol