Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

A frissítő illatú Balea krémtusfürdő a hatékony ápolótejnek és grapefruit kivonatnak köszönhetően a sima és puha bőr érzetét nyújtja.

A polyfruktol hidratáló formulája segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát és megvédi a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szofi

2013. április 14.

Ugyanazt tudom mondani, mint a többi Balea tusfürdőről: szárítás nélkül teszi a dolgát, ehhez pedig rendkívül kellemes illat társul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

firea

2013. április 3.

Jó kis tusfürdő nagyon jó áron! Az illatát is szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Jó kis tusfürdő nagyon jó áron! Az illatát is szeretem!

matine91

2013. március 24.

Lanie, teljesen igazad van, viszont vettem egy drágább tusfürdőt, gyakorlatilag ugyanazt a funkciót tölti be, mint ez, az is szárítja a bőrömet, de mivel testápolót is használok így nem olyan zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Nussh

2013. március 20.

Először a fügés-csokisat akartam megvenni, mivel mindenki azt isteníti itt a KM-en, de nagyon nem jött be az illata, így az összes többit is végigszagolgatva kikötöttem ennél. Sajnos nálam hatványozottan bejött a szárító hatása, úgyhogy nagyon szomorú vagyok, mert amúgy tetszett az illata, az ára pedig még jobban, de 2 hét után vissza kellett térnem a jól bevált Fa tusimhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Lanie

2013. március 4.

Ennyi pénzért ne várjatok csodát tőle mert nyilván nem fogtok egy órákig illatozó dolgot kapni egy marék apróért :) Viszont nagyon kellemessé teszi a fürdőben töltött perceket, aki egy kis frissességre és energiára vágyik az megkapja. Akinek ez nem elég az pedig vegyen valami drágábbat ami hosszú ideig illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Morci

2013. március 4.

Hmmmmmm, igazi felfrissülést nyújt egy fárasztó nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Hmmmmmm, igazi felfrissülést nyújt egy fárasztó nap után.

devababa

2013. február 8.

Illata meglepoen jo. Nagyon szaraz borueknek nem ajanlom, mivel nekem picit szaritotta borom, de utana testapoloval potoltam ezt.Megjegyzem nekem annyira szaraz a borom, hogy barmi szaritja. Nyaron igazi felfrissules.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

pöttömpanni

2013. február 6.

Nagyon finom az illata, de nem marad meg sokáig! Nem szárítja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Nagyon finom az illata, de nem marad meg sokáig! Nem szárítja a bőrt!

Csücsök

2013. január 18.

Szintén, most vásároltam a 2-öt fizet 3-at kap akcióban, egyszerre 6 db-ot, 6 különböző illatban...Nagyon tetszenek az illatok, bár tényleg nem túl tartós, de ezt leszámítva nagyon megéri főleg, h 300 ml-ek...Szeretem őket!!! Az illat tartóssága miatt levonnék 1 csillagot, de mégsem teszem, mert nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

tuzgyujto

2013. január 17.

Grapefruit mániámon felbuzdulva tegnap ezt hoztam el a dinnyés és a csokis mellé. Ugyanolyan az illata, mint a grapefruitos testápolónak, kicsit kesernyés, de nagyon kellemes, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol