Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők

Ápolja, felfrissíti a testet. A hidratáló Poly-Fructol összetevőnek köszönhetően bőre nem szárad ki, bársonyos tapintásúvá válik.

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Megéri meg enni, jó az illata, nem szárítja a bőrt és még másnap is érezni az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

TamaraS

2019. július 1.

Kellemes az illata, krémes és ár-érték arányban verhetetlen. Mint a többi tusfürdő a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Pecci

2019. április 30.

Isteni, kellemes, erős, hosszan tartó illat, selymes, puha bőr és jó tisztítóhatás. A bort nem szaritja, és igazából tényleg élménnyé teszi a zuhanyzást, fürdést, korulolel az illata. Krémes állagú, testesebb tusfurdo, amely ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Bettiiyy

2019. április 29.

Nagyon szeretem az illatát, finom, krémes érzés. Jól habzik. Nem szárítja ki a bőrömet.
Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Ár-érték arányban nagyon megéri.

magyaredina

2019. április 17.

Ez volt az első Balea tusfürdőm, imádtam.
Nagyon finom mézes, tejes ölelő illata van. Télen kifejezetten kellemes meleg érzést ad. A család melegére emlékeztet, szép napokra.
Jól habzik, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Ez volt az első Balea tusfürdőm, imádtam.
Jól habzik, teszi a dolgát.

Pudlipollipotty

2019. március 21.

Szerintem nem túl folyékony, pont jó. A csomagolás könnyen kezelhető, könnyen kinyílik. Ár érték arányban tökéletes, finom illata van. Kicsit érzem magamon zuhanyzás után is, de nem tolakodó. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

dustyrose

2019. február 17.

Ez tényleg nagyon jó! Sokáig szkeptikus voltam a balea tusfürdőket illetően, utólag azonban bánom hogy ezt nem próbáltam ki korábban. Szuper, elég erőteljes mézes illata van, de nem fullasztó és számomra pont eléggé édes.Az állata nagyon krémes, nem állítom hogy átlagon felül hidratál de engem cseppet sem szárít. Nem várom el hogy a tusfürdők illata megmaradjon rajtam , de feltűnt hogy ez hosszú ideig körül leng, sőt,volt már hogy zuhanyzás után mások is dicsérték az illatát rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

NovErke

2019. február 16.

Nagyon krémes, jó illatú, jól habzó tusfürdő. Semennyi pénzért nem kéne ha rossz lenne a minősége, de így hogy még olcsó is, meg jó is, az egyik kedvencem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

eilthyr

2019. február 6.

jó minőségű tusfürdő, megfelelően tisztít, rendben van az állaga, nem irritálja a bőrömet stb. DE szerintem borzasztó az illata. a Bye Bye Unicorn-hoz képest ez kifejezetten sokáig tart, és talán lehetne egy kicsit lágyabb... számomra nagyon szúrós, műanyag mézes szaga van, ezért azóta is ott ül a felbontott flakon a szekrény sarkában. (majd a vendégek elhasználják...)

szerk: visszatértem hozzá, ráfanyalodtam. bár ne tettem volna! vizsgaidőszak közepén, stressztől csontszáraz, nonstop viszkető bőrre... borzasztó volt. extrán kiszárított. meghagyom másnak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Adribogyi

2019. február 1.

IMÁDOM a Baleás termékeket, többek között a tusfürdőket, jó az illatuk, nem szárítják a bőrt és nagyon olcsó, ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Niacinamide