Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2021. április 6.

Kategória:   Tusfürdők

Ápolja, felfrissíti a testet. A hidratáló Poly-Fructol összetevőnek köszönhetően bőre nem szárad ki, bársonyos tapintásúvá válik.

Mercury91

2021. február 16.

Finom illatú, jól habzó, semmi gond nincs vele. A bőrt is ápolja, testápoló nélkül is puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

csvik

2021. február 13.

Nagyon szeretem ennek a terméknek az illatát. Kár hogy a testápolóját már nem látom a boltok polcaim :( Jól habzik. Nem állandó termék a fürdőszobában, de sokszor veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

annroi

2020. október 13.

Imádom ezt a mézes illatot! Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Imádom ezt a mézes illatot! Ár-érték arányban verhetetlen.

Terru

2020. szeptember 28.

Amikor a sok csillagot meglàttam nagyon meglepődtem. Nekem nem jött be. Tisztìtani tisztìt de ki is szàrìtja a bőröm. Az illata is nagyon mű. Nem baràtkozunk többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

demeterne

2020. július 10.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Az illata a dm-ben tetszett, de fürdés közben már nem, az állaga a szokásos Balea minőség, nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

nadalandy

2020. július 1.

Nagyon szeretem a mézes dolgokat, ez mindig van télen nálunk. Nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nagyon szeretem a mézes dolgokat, ez mindig van télen nálunk. Nagyon szuper.

Queen16

2020. június 3.

Az illata nagyon kellemes, aki szereti a mézes terméket az imádni fogja, habfürdöt is lehet belőle csinálni, jól habzik, átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Gyevocska

2020. január 12.

Ugyanazt tudja, mint a drágább változatok, csak olcsóbban. Összetételben sem különbözik. Nem szárírt, bár így télen én mindig használok valami kencét fürdés után. És így az illata sem marad, hisz felülírja egy krém, de ez már engem nem érdekel. Zuhany közben érezzem, a többi mellékes. Ja, és marokerősítőnek sem utolsó, mert kicsit nehezen jön ki az anyag a flakonból, szóval kéz-kondinak belefér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Megéri meg enni, jó az illata, nem szárítja a bőrt és még másnap is érezni az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

TamaraS

2019. július 1.

Kellemes az illata, krémes és ár-érték arányban verhetetlen. Mint a többi tusfürdő a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Honey
Vitaminok: Niacinamide