Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 21.

Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tusolózselé piros gyümölcsök édes illatával. Vegán termék.

ninahf

2018. május 21.

Nagyon szép rózsaszín és csillogós, kellemes édes illata van, de sajnos hamar elillan és nagyon nehéz kinyomni a terméket :/
Újra nem venném, de legalább egy kis cukiskodásra jó volt, kisgyerekeknek biztos tetszene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

fanniki

2018. február 26.

A csomagolása miatt vettem meg leginkább. Jól hidratál, az illata gyümölcsös édes, ami nekem kifejezetten tetszett. A problémám az volt, hogy nem habzik, és a végén a terméket esélytelen volt elhasználni. Sajnos annyira erősen kell a terméket kinyomni, hogy a végén feladtam és nem használtam el teljesen. Kipróbálás képpen jó volt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

pandi0613

2018. február 9.

Jó kis tusfürdő! 😉 finom édes illata van, nem szárítja a bőrt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Jó kis tusfürdő! 😉 finom édes illata van, nem szárítja a bőrt!

Abbie182

2018. február 7.

A csomagolás tetszett meg elsőként, mert engem az unikornis mánia nem vett meg, én a sellőket szeretem. :) Az illata is nagyon jó. A kiszereléssel nem vagyok megelégedve, nehéz kinyomkodni a végén, a hagyományosat jobban kedvelem, ezért leveszek egy csillagot. Sok balea termék szárítja a bőrömet, ennél szerencsére nem tapasztaltam és ez nálam nagy szó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

vivien92

2018. január 10.

A flakonja és a csillámok miatt vettem meg elsősorban. Természetesen a bőrön ez sem csillog, a tündérkés tusihoz hasonlóan. Nem sokat vártam tőle, ennek ellenére szuper az illata, le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

s05

2018. január 9.

Egyetertek az elottem szolokkal: engem megvett a csomagolas, a gyumolcsos illat es a csillogos krem (a boron nem csillog), de ez a tubus katasztrofa. Amikor tele volt, meg csak-csak ki tudtam nyerni belole a tusfurdot, de ahogy fogyni kezdett, ugy valt lehetetlen kuldetesse. Pedig elvileg meg felig van. A kupakja is nehezen zarodik. Sajnalom, de tuti nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Banszky

2018. január 9.

Kövezettek meg de ennek dinnye illata van! Igazi nyárias,friss zamatos dinnye. :D A flakonja tényleg nem a legpraktikusabb,kicsit tömör,kenhetetlen a lötyi benne viszont cserébe szép színes,csillogó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Kremcica

2017. december 10.

Update:
A doboza katasztrofális. Az hogy nehéz rápattintani a tetejét egy dolog, de zuhanyzás közben leesett. Letört egy darab a tetejéből ami miatt nem tudom hogy tároljam hogy ne folyjon belőle az anyag. Át kellett öntenem másik flakonba. Ebből is tanultam, csak a klasszikus keménydobozos termékeket fogom megvenni a jövőben.

Bár drágább mint a többi Baleás tusfürdő gondolom mert limitált, de tetszik. Finom bogyós gyümölcsös illata van (hasonlít az Yves Rocher limitált meseerdős illatára) és nincs se cefre se művi illata. Kicsit folyós, jól habzik. Nem szárítja a bőrömet. Egyedüli negatívum hogy néha nehezen pattintom rá a kupakot a puha tubus miatt. A kollekció többi része amit egyben dobozban lehet kapni nem tetszik, de ez jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Update:

Petra1988

2017. november 24.

Az illata isteni, nem szárítja a bőrt. Az állaga pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Az illata isteni, nem szárítja a bőrt. Az állaga pont jó.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate