Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

candus

2015. október 21.

Szerintem nagyon rossz, a feje állandóan leesik, nekem nagyon életlen az összes, és felsebesíti a bőröm.

Update: Kb. 5 centis vágást sikerült vele csinálnom a hónaljamba borotválkozás közben. Tragédia ez a borotva, ez tényleg a tipikus olcsó húsnak híg a leve, pedig szeretem a saját márkás termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

szakszil

2015. szeptember 18.

olcsó jó teszi amit tennie kell:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

olcsó jó teszi amit tennie kell:)

nikolett00

2015. augusztus 14.

Sokáig éles marad, Wilkinson borotvájánál is jobban tartós, de nem 5*, van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

ancsirigo

2015. július 14.

Szerintem teljesen jó borotva!
Szép sima lett tőle a lábam!
Ha mást nem is, de az x epil eldobható borotváját lekörözte! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Szerintem teljesen jó borotva!
Szép sima lett tőle a lábam!
Ha mást nem is, de az x epil eldobható borotváját lekörözte! :D

HontiAgi

2015. május 12.

Már sokadszorra vettem újra... rendesen leszedi amit le kell, nem purcan ki az első használat után, nem drága, egyedül annyi a bajom hogy legalább egyszer mindig megvágom magam vele, de lehet hogy ez az én bénaságomnak tudható be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Anheszenamon

2015. március 23.

Nagyon szeretem. Nálam a drágább árkategóriájú borotvák sem teljesítettek jobban. Normálisan leszedi a szőrt, nem nyúzza a bőrömet, nem is vág, egyszóval tökéletes. És az ára is barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

szazsani

2015. február 20.

Sztem tök jó ár-érték arányt tekintve, régóta ezt használom, csak nagyon ritkán vágom meg vele magam, mégis szép sima lesz tőle az adott felület :) a krémező csíkja viszont gyorsan kopik :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Dana1983

2015. február 12.

Csak nagy nehézségek árán és sokadik lehúzásra borotvál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Csak nagy nehézségek árán és sokadik lehúzásra borotvál.

Vikinca

2015. január 18.

Sose felejtem el azt, amikor először használtam. :D
Nem túlzok, ha azt mondom, hogy 5 centinként vágtam el a lábam vele. Nagyon éles, ugyanakkor tép is. Sose okozott gondot a lábam a borotválása, de ezzel a termékkel legalább fél órát szenvedtem és így se lett tökéletes az eredmény. Arról nem is beszélve, hogy nagyon érzékeny lett tőle a lábam. Irritált minden egyes érintés, nadrágot is alig tudtam felvenni, meg elalvásnál az is gondot okozott, hogy betakarózzak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Sose felejtem el azt, amikor először használtam. :D

Breka

2014. szeptember 13.

Rendszeresen használom én megvagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Rendszeresen használom én megvagyok elégedve vele.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract