Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

matula

2014. június 8.

- pontot nem lehet adni? ez a borotva förtelmes. csak nyúzeszközként lenne szabad árusítani. akkor már inkább férfiborotva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Tyuki

2014. április 4.

Ár-érték arányban verhetetlenek ezek a borotvák, de sajnos elég hamar bemondják az unalmast. A Gillette eldobható borotvája sokkal jobb minőségű, és árban sem olyan vészes a különbség, de azért a Balea is jó, ha más nincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

nikol134

2014. január 4.

Nagyon hamar tönkre megy, és volt, hogy a két lábamat sem tudtam egyel leborotválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

jégvirág

2013. szeptember 24.

Volt ennél már sokkal jobb borotvám, ami hasonlóan olcsó, vagy talán még olcsóbb is volt. A lényeg viszont az, hogy könnyen megvágja vele magát az ember és néha a szőr helyett a bőrt szedi/sérti fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Alien

2013. augusztus 15.

Se a legjobb, se a legrosszabb. Az árát megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Se a legjobb, se a legrosszabb. Az árát megéri.

Lillcsike

2013. július 13.

Nem a legjobb, max 2 használat után már nem borotvál rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Nem a legjobb, max 2 használat után már nem borotvál rendesen.

naftéta

2013. június 28.

Volt már párszor hogy megvágtam vele magam és volt párszor hogy nem sikerült vele tökéletes eredményt elérnem ,hamar elkopik ha többször akarod használni ,de mivel először meg vág még is jobb ha többször használod. de azért volt már rosszabb is. ( hmm az vajon milyen lehetett?)
Talán az aloeverás jobb és ugyanannyiba kerül csak az 8db 900ért ez meg 5db 600ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Láb és hónalj szőrtelenítésre elmegy. Könnyen sérülést okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Láb és hónalj szőrtelenítésre elmegy. Könnyen sérülést okoz.

narancsfavirág

2013. június 20.

Nagyon sokáig csak ezt a borotvát használtam, nem gondoltam hogy nagy különbség van közöttük. Az én vékony, érzékeny bőrömet gyakran sikerült megvágnom vele :( Nem rossz, főleg, ha valakinek erősebb a bőre, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

adrienn.spaitsne

2013. június 20.

Ahányszor veszem (kb. évente egy csomag fogy :), mindig máshogy néz ki, újítanak rajta valamit. Tényleg nagyon éles, de nálam ez előny! Sokáig kitart egy darab is, bár én lábon inkább epilálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract