Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csutka.n

2013. június 20.

nemtudom, miért várnak páran csodát egy 120Ft/db áras borotvától.. szerintem semmi baj nincs vele, bár többnyire epilátort használok, mindig van itthon egy csomaggal, és szerintem végzi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

stenonis

2013. május 26.

Ez nem vált be nálam. Nem elég éles, és valahogy nem tudom, hogyan kéne tartanom, hogy normálisan vigye a szőrt, ne pedig a bőrt nyúzza le a lábamról. Kis felületen rendben van, nagyobbon nem működik. Ugyanebben az árkategóriában létezik sokkal jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

csuty

2013. május 26.

Nem teljesít rosszabbul a drágább eldobhatóktól, sőt! Ár/érték arányban jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Nem teljesít rosszabbul a drágább eldobhatóktól, sőt! Ár/érték arányban jó!

xxmaiax

2013. április 24.

Nekem lehet, hogy 1 selejt csomag akadt a kezembe, de akármilyen óvatosan is használtam, sikerült megvágnom magam, inkább nyúz, nekem nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Cory

2013. április 17.

1000Ft alatt van, nem emlékszem pontosan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

1000Ft alatt van, nem emlékszem pontosan

katica131

2013. április 8.

Ez is remek, de én valamiért előnyben részesítem a férfi borotvákat :) ettől függetlenül ötöst érdemel !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

adri1

2013. április 1.

Én mindig ezt vásárolom. Simán versenybe szállhat a márkásabb borotvákkal, sőt.... Nekem abszolút bevált, hatékony, tartós, s jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Morci

2013. március 4.

Én csak a hónaljamra használom, ahol nagyon érzékeny a bőröm, így más szőrtelenítő módszert nem tudok alkalmazni. Erre a célra tökéletesen megfelel, és jóval olcsóbb márkásabb társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 4.

beautifullife

2013. március 2.

Nekem valahogy ezek az olcsó fajták nem jönnek be,mert már az első használatkor szétgyötrik az érzékeny bőrömet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Xinezia

2013. február 17.

Nekem maximálisan bevált, elégedett vagyok vele. Olcsó, semmi gond nincs vele, sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract