Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

t.greti

2013. február 11.

olcsó, sokáig éles, kézreálló. tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

olcsó, sokáig éles, kézreálló. tökéletes.

Lisa2112

2013. február 2.

Szerintem tökéletes, kézreálló, több használat után is éles marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

Szerintem tökéletes, kézreálló, több használat után is éles marad.

Besszi

2013. január 24.

Teljesen jó, olcsó borotva. :D Drágábbat nem is szoktam venni, a célnak ez is megfelel. Csak hónaljat borotválom úgyis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

ribizli

2013. január 20.

Vigyázni kell vele, mert tényleg könnyen felsérti a bőrt, viszont nagyon alaposan borotvál, hónaljra, bikinivonalra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

kriszti.07

2012. december 30.

Nyaralás előtt a biztonság kedvéért mindig bekerül egy csomag a tasimba. Bár nem szeretek borotvát használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Rachel

2012. október 31.

Megszerettem.Nekem szépen leviszi a szőrt és sokáig használható.Csak könnyen sérülést okoz.Ár/érték arányban teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Petraa

2012. október 24.

Nekem a hosszabb szőrt is egy húzásra levitte. Ezentúl csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Nekem a hosszabb szőrt is egy húzásra levitte. Ezentúl csak ezt veszem.

Klau86

2012. október 24.

Én csak hónaljra szoktam használni, mert lábra nem megfelelő. Első két használatkor még oké, de utána sérüléseket okoz, és a hatása 1,5 nap kb, de a többi olcsóbb termékhez képest még ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

aidaa

2012. október 18.

Nekem bevált, én szinte minden nap használom, és sokáig elég. Ennyiért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

Nekem bevált, én szinte minden nap használom, és sokáig elég. Ennyiért megéri.

Roxanne

2012. szeptember 2.

A lentieket látva, megnyugodtam. Nem bennem van a hiba. Jó pár(!) éve volt egy csomag belőle kipróbálás végett. Tipikusan az olcsó hús esete. Két használat után már annyira tompa lett, karistolta, vágta a bőröm, miközben a sörtékbe rendre beletörött a bicskája. Kb. a felénél tarthattam a csomagnak, mikor egy hatalmas dühroham közepette kihajítottam az egészet a kukába. Azóta is gyanúsan, hidegrázás közepette méregetem a saját márkás vagy olcsóbb borotvákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract