Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CocoSunrise

2012. szeptember 2.

Nem jó, elejében még viszonylag elégedett voltam vele, de minél többet használtam annál jobban megútáltam. Lehetetlen vele 100% -os munkát végezni. Hiába olcsó, ha rövidebb ideig éles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Hód

2012. szeptember 2.

Kategóriájában tökéletes.
Többször is nyugodtan használható, a krémezőcsík sem mállik szét hamar, kényes helyeken is használható, jól kézre áll, én maradok már nála:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Kategóriájában tökéletes.

eda

2012. augusztus 21.

Simán felveszi a versenyt a márkásabb, ugyanakkor drágább társaival. Jó ideje már csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

nikol

2012. augusztus 15.

Jó kis éles borotva, évek óta csak ezt veszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Jó kis éles borotva, évek óta csak ezt veszem! :)

Judiit

2012. augusztus 13.

Azt hiszem, hogy én selejt zacskót fogtam ki, mert ennyire rossz borotvám még nem volt. Már az első használatkor nem vágott, hanem nyúzott. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

hena

2012. augusztus 13.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam:D
Sokkal jobban bevált, mint a jóval drágább borotvák. Van egy olyan érzésem, hogy még sokszor újra fogom venni, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam:D

Nicu

2012. augusztus 5.

Tényleg teszi a dolgát, de nekem sem ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Tényleg teszi a dolgát, de nekem sem ez a kedvencem.

Maniac

2012. július 28.

Szeretem ezt a borotvát, jól használható, olcsó. A legjobb ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

meaviolet

2012. július 26.

Teszi a dolgát, és ár/érték arányban is viszonylag jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Teszi a dolgát, és ár/érték arányban is viszonylag jó.

Viki000

2012. július 21.

Teszi a dolgát, nincs vele gond. Ár-érték arányban jó termék, már nem egyszer vettem ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract