Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

agi.greendaygirl

2012. július 19.

én nem annyira szeretem, bár ár érték arányban nem rossz, de a müller saját márkás borotvája sokkal jobb szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

radioaktiva

2012. július 19.

Ez egy teljesen jó termék. Használható, megfizethető. Nem hinném, hogy az agyonreklémozott, méregdrága társai többet tudnának. Évek óta ezt használom, mert bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

bandita

2012. július 19.

Én is elégedett vagyok ezzel a termékkel. A nyele gumis réteggel bevont, emiatt stabilan fogható nedves kézben is. Ezt csak most értékelem igazán, miután egy másik márkát vettem ami számtalanszor megcsúszott már a szappantól síkos kezemben, zuhany alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract