Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. január 3.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő sárgabarack és orchidea illattal. Vegán termék.

Ophelia

2019. április 24.

Szeretem, kellemes barackos virágos illatú, jól habzik, nem szárít, és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Csipetke

2019. április 21.

Nagyon finom nekem inkább barack illata van. Finom friss tavaszias illata van. Ugyanolyan jó balea tusfürdő mint a többi. Jól habzik nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Lina14

2019. április 20.

nagyon finom, tavaszias illata van, szépen habzik, kellemesen tisztít és nem szárítja ki a bőröm. tetszett, de annyira nem az én illatom, emiatt nem biztos hogy újravenném, de nem vonok le pontot, hiszen ez nem a tusi hibája

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

HNReni

2019. április 9.

Végigszaglásztam a DM-ben az összes balea tusfürdőt és szerintem ennek van a legjobb illata. Nem túl édes inkább friss barackos kicsit érezni az orchideát is. Az állaga is nagyon jó nem túl folyékony mint más baleás tusfürdők. Jól habzik és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

abicicaaa

2019. április 4.

Jo kis tusfurdo, nem szarit, jol habzik. Nagyon keves baleas tusinak jon be az illata, ennek kifejezetten tetszik. Es persze olcso is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Szandika12

2019. március 25.

Nagyon bejöttek nekem a Baleának ezek az új tusfürdői, a warm and cosyt is nagyon szeretem, de úgy tűnik ez lesz nálam a legnagyobb kedvenc :). Nagyon finom illata van én is inkább a barack illatot érzem ki jobban belőle. Az állaga szerintem jobb lett, mint a warm and cosynak, fura módon engem mintha hidratálna is ez a tusfürdő, nagyon remélem, hogy nem limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

biju94

2019. március 4.

Majdnem az összes ilyen baleas tusfürdőt szeretem és használom rendszeresen
Mást nem is veszek, mivel ez bevált. Mindig széles a paletta, lehet válogatni az illatok között,mindig van vmi új.
Költsön a fene drágább tusfürdőre mikor 300ft-ért ez minden szempontból tökéletes!
•Nem szárít (ami nálam elsődleges szempont)
•Olcsó
•Kellemes illatú/jó állagú
•Jól tisztít
•Jól habzik...
5csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Majdnem az összes ilyen baleas tusfürdőt szeretem és használom rendszeresen
•Nem szárít (ami nálam elsődleges szempont)
•Olcsó
•Kellemes illatú/jó állagú
•Jól tisztít
•Jól habzik...
5csillag

AppleMaple

2019. február 23.

Szokásos Balea tusfürdő, jól habzik, tisztit, nem száritja a bőrt és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

mujerconfused

2019. február 3.

Nagyon-nagyon finom illata van. Mostanában valahogy nem találták el az én ízlésemet a Baleás limitált tusfürdők de ez most nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

drebeka

2019. február 3.

Jó illat, jó minőség, jó áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Jó illat, jó minőség, jó áron.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate