Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. július 29.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős és megbízható védelmet biztosít: köszönhetően a nagy teljesítményű formulájának, az izzadság és a szag jelentősen csökken. Ideális és kényelmes használatot biztosít két zuhanyzás között.

ancsika

2012. május 12.

Már 2 hete használom,és megvagyok elégedve vele.Nagyon tudok izzadni,és sokszor kínos,mikor a ruha izzadságfoltos.Rengeteg dezodort használok ez miatt.Próbáltam már gyógyszertárit és szinte mindenfajtát amit lehet kapni,de sajnos mindegyiktől egy csomó vörös pötty jött ki rajtam,és mindig véresre vakartam.A Rexona{aloé vera} és ez a termék az amit bír a böröm és a hatásuk is megegyezik.Szerintem szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Orchid

2012. május 6.

Csak azért vettem meg, mert az általam használt Garnier ára a csillagos eget verte, gondoltam míg nem lesz akciós, kihúzom ezzel. Ennek ellenére egész jól vizsgázott, és amúgy is cserélgetni szoktam, mert nagyon izzadós vagyok, és ha hozzászokok egyhez, akkor már nem hat. Most fogyott el az a bizonyos Garnier, úgyhogy ő jön. Egyedül az illata nem jött be és hogy nagyon "porzik/szóródik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Heléna

2012. április 11.

Többet vártam tőle, de a röhejesen alacsony árához képest nem olyan rossz. Izzadás ellen engem nem véd, szagok ellen félig-meddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

zuleica

2012. január 22.

Az itteni vélemények alapján vásároltam, de nekem nem vált be. Irritálta a bőröm, csípett, viszketett és folyt rólam a víz, szó szerint leizzadta magáról a bőröm. Ennyi pénzért egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 22.

ljudith78

2011. december 30.

Imádnám ezt a deo-t, mert tökéletes a hatása, valóban kifogástalanul teszi a dolgát, de azt nagyon nem szeretem benne, hogy összefogja a ruhákat (sötét ruhákon nem is merek kísérletezni, mióta megjártam vele), így csak 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 30.

guccigirl

2011. december 29.

Elég szkeptikusan álltam a dologhoz, de úgy voltam vele, hogy ennyi pénzt megér egy kipróbálás. Őszintén mondom, hogy nagyon elégedett vagyok vele, a spray állagú dezodorok közül ez a leghatásosabb, amit próbáltam. Az illata valóban emlékeztet a Niveára. Alapvetően nem kedvelem kifejezetten ezt az illatot, de olyan enyhe, hogy simán lehet mellé parfümöt használni, nem fognak összeveszni. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

balsika

2011. december 29.

Elégedett vagyok vele! :) Az itt olvasottak alapján vettem meg, és tényleg működik! :) Bár az illata számomra nem az igazi... A Dove kék illata jobban bejön... :) ...de egy alternatívának jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

Rony

2011. december 17.

Nagyon hatékony. Tegnap tényleg beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Egész éjjel táncoltam, és mégsem volt semmi izzadtság, kellemetlen szag. :)
Szuper! Hiába, egy natúr deo ilyenre nem képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 17.

Szuper! Hiába, egy natúr deo ilyenre nem képes.

sigreti

2011. október 13.

Nekem is nagyon jól bevált ez a dezodor. Ha izzadtam is valamennyire, semmilyen szagot nem lehetett érezni. Ráadásul szerintem nagyon gyenge az illata, kevés is elég belőle, így bármilyen parfümöt lehet mellette használni.
Kipróbáltam ezelőtt egy természetes, sóalapú dezodort, de nekem semmit nem ért, pedig nem vagyok egy izzadós típus, csak ha stresszes vagyok.
Viszont, ami engem meglepett, hogy úgy érzem a fújáskor, hogy lefagyasztja és enyhén csípi a bőröm, de ez pár perc múlva teljesen elmúlik, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot. Az pedig, hogy nem egészséges dezodort használni, nyilvánvaló, ezért nem is szabad mindennap fújkodni vagy kencézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

csillag1219

2011. július 20.

Nagyon jó az izzadásgátló hatása, nyárra nekem ez a legjobb dezodor. Nem olyan szépek az összetevők, de a hatás fényében ettől eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.