Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. december 16.

Kategória:   Dezodorok

Ez a rendkívül hatékony izzadsággátló minimalizálja az éjszakát izzadtságot, így a nap folyamán megjelenő izzadság is jelentősen csökken. Alkohol-, illat- és a színezék-mentes.

Kiszerelés: 50 ml

Pipacs

2012. június 28.

Eleinte még úgy ahogy használt, de aztán egyáltalán nem. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Eleinte még úgy ahogy használt, de aztán egyáltalán nem. Nem éri meg az árát.

noncsa

2012. június 25.

Az olcsótól a legdrágábbig mindent kipróbáltam, ez az egyetlen ami bevált. Éjszakára hatástalan volt. Én nappal használom és még a legnagyobb hőségben is bizonyít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 25.

ribizli

2012. június 9.

Most vettem a barátomnak, már a 3 napi egymás utáni használaton túl van, de eddig jól teljesített a kis csodaszer (ok, nem volt épp olyan meleg, hogy bizonyítani tudja a deo a hatását, de talán épp ez bizonyítja, hogy semmi nyom nincs a felsőkön ilyen időben sem, úgyhogy kíváncsi vagyok a valóban meleg, izzasztó napokra).
A párom együtt használja a dezodor változatával. Ti, akik már használjátok/használtátok, ti is éjszakára ezzel kentétek be a hónaljatokat, és nappal használtátok az Extra Stark golyós deot, vagy dezodort? Nem sok ez az alumíniummennyiség egyszerre?

Update: Sem a barátomnak, sem nekem nem vált be sajnos, pedig a nagy remények azért ott voltak. Én is használom mellé a nappali dezodorát, de azon kívül, hogy megszüntette a szagokat, mást sajnos nem nagyon csinált, úgyhogy maradok a jól bevált Solutio Antisudoricánál, még ha idegesít is az, hogy csípi a hónapjam felkenést követően, de nem vészes, kibírható, és a porzó, száraz hónalj ilyen meleg időben aranyat ér. Ehhez az extra erős termékhez legfeljebb visszatérek a téli időkben, mikor amúgy sem izzadok annyira nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Udreeh

2012. június 9.

Most, hogy már egy hónapja használom, tudok véleményt írni. Valóban hatásos éjszakára, egyáltalán nem izzadok tőle éjszaka (eddig igen). Viszont ha reggel normálisan tisztálkodok, akkor az azt jelenti, hogy lemosódik, vagyis nappalra semmi hatás nem marad. Volt, hogy mielőtt lemostam reggel, tornáztam, és egy kicsit megizzadtam, de szag egyáltalán nem volt. Próbáltam úgy is, hogy nappalra is használtam, és csökkentette az izzadást (nem szüntette meg), de nem tudom mennyire egészséges éjszaka ÉS nappal is használni, a magas alumínium tartalma miatt. Elég sokáig elég lesz szerintem, mindennap használom, de nem sok fogyott még belőle.
És még valami, bár ez nem a termék minőségével kapcsolatos: 2012 május 10-én vettem a DM-ben, 800 Ft-ért, és később vettem észre, hogy: "Felhasználható hó/év: 02. 2012". Nem gondoltam volna, hogy a DM-ben lejárt szavatosságú cuccokat is árulnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

fairynorah

2012. május 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg,és nem csalódtam benne egyáltalán :) Nekem tökéletesen megéri (800ft) mert nyáron nagyon izzadós vagyok,viszont ezzel a dezodorral érezhetően kevesebbet izzadok,és szagom meg egyáltalán nincs a nap végére se :D Egyetlen kellemetlenség a termékkel kapcsolatban,hogy viszketek tőle :S de valamit valamiért :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

zsuku

2012. április 14.

Jaj de jó egy újabb szuper terméket vettem, hála az oldalnak és nektek!!! Esti tusi után fel megszárad alvás reggel le, és tényleg sokkal sokkal kevesebbet izzadok napközben!!!! Köszi köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Tényleg hatékony, de nekem ha több alkalommal használom egymás után viszketést okoz. De kis szünetekkel nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Széncinke

2012. január 30.

Jól működik, valóban csökkenti a nappali izzadást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Jól működik, valóban csökkenti a nappali izzadást!

ljudith78

2012. január 28.

Kb. 2 hete használom napi rendszerességgel az esti tusolás után, és olyannyira bevált, hogy már be is táraztam belőle alaposan. Előfordult, hogy másnap nem kellett kimozdulnom otthonról, és délután azon kaptam magam, hogy elfelejtettem reggel a deót, ennek ellenére semmi nem kívánatos "illatom" nem volt, olyannyira jól működik ez az éjszakai deo. Én legalábbis neki tulajdonítom ezt, mert egyébként elég izzadós vagyok. Nem irritál, illatmentes, nekem egyszerűen tökéletes ahogy van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

csillag1219

2011. július 20.

Azt ígéri, hogy egymás utáni 3 éjszakai használat után jelentősen csökkenti a nappali izzadást. Én már az első éjszaka után érezhető hatást véltem felfedezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 20.

Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide