Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolást és gyümölcsös ízt ad az ajkaknak.

Kiszerelés: 4,8 g

agica0723

2013. május 20.

Ár-érték arányban nagyon jó. Kellemes az illata, és jó a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Ár-érték arányban nagyon jó. Kellemes az illata, és jó a hatása is.

nayao

2013. május 18.

Én nekem nagyon bejött, az illata pedig különösen tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Én nekem nagyon bejött, az illata pedig különösen tetszett.

mimi49

2013. április 1.

Én szeretem, nem télen, az igaz, hanem inkább tavasszal-ősszel, de akkor tökéletesen elég. Az illata nekem tetszik, jobb, mint az édeskések, könnyen beszívódik, nem hagy megkeményedő vagy vastagon zsíros réteget maga után. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

andrej

2013. március 23.

Nagyon jó illatú ajakápoló, de csak nyáron tudom elképzelni, hogy elhasználjam, a hideg időben sajnos nem sokat ér, nem hidratál eléggé, de a 300 Ft-ot azért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

ancsablogja8

2013. március 11.

Max nyáron elfogadható ez az ajakápoló. Jobban szárította a szám. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Dóry

2013. március 9.

tényleg finom citromos illata van, de nekem szörnyen csípi a számat a grapefruit kivonat miatt. nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

devababa

2013. február 8.

300 Ft alatti arban van es ennek aranyaban hat, de nem negativan. Illata tetszett es megelozesnek tokeletes. Ugyanazt tudja mint a picit dragabb, markasabb testverei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

riskababa

2013. január 17.

Finom az illata, de ennyi az összes pozitívum. A cserepes számat még jobban kiszárította, véresre repedt, rosszabb volt, mint a használata előtt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

lau0502

2013. január 14.

Az ára 300 forint ami nagyon jó ár. Először én is azt hittem, hogy "olcsó húsnak híg a leve" de aztán kellemesen csalódtam. A csomagolása a megszokott stiftes, kellemes zöld színnel. Az illata nagyon finom zselés szaloncukros. *.* Ahogy elnéztem az összetevői is elmennek. Kellemes viselni viszont hamar kopik, ezért gyakran újra kell kenni, de mivel kicsi bárhol könnyedén elfér. Nem mondanám, hogy a nagyon száraz ajkakat rögtön rendbe tenné, de megelőzésnek tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

kriszti.07

2012. december 8.

utálom, hogy zselés szaloncukor illata van, az első használat után odaadtam a húgomnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate