Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolást és gyümölcsös ízt ad az ajkaknak.

Kiszerelés: 4,8 g

noxibaba

2012. október 27.

S.O.S.-ből vettem meg, de nagyon nem bántam meg. Iszonyatosan jó áron van, és nagyon jó a hatása. Nem gyűrődik össze a redők között, nem hagy fura érzést a számon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Edus

2012. október 25.

Eddig több Balea ajakápolóm volt: tropical dream, never ending story és azt kell, hogy mondjam az összes közül ez hidratál a legjobban. Puha lesz tőle a szám, nem szárad ki mint a többitől és teljesen beszívódik, nem marad ott a számon órákig, ami nagyon kellemetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

somodiedo

2012. október 22.

Az illata tetszik, de egyáltalán nem hidratál, inkább szárítja a számat, ez csalódás volt a baleától. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

liele

2012. október 14.

Még a nyáron vettem főleg az illata miatt, az tényleg fincsi. Kicsit nehezen kenhető, nem igazán szívódik fel, olyan nehéz érzésem van ha felkenem. Nem érzem, hogy hidratálna, de az ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

berni88

2012. október 10.

Hiába a kedvező ára és a finom illata, az én számat sajnos szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Hiába a kedvező ára és a finom illata, az én számat sajnos szárítja.

s_kitty

2012. október 10.

Elkenegettem a kellemes illata miatt, de semmi extrát nem adott. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

palosagnes

2012. október 5.

Most vettem meg, mert az előző ajakápolóm vészesen fogy (Balea Cherry Dream). Nekem az előző elég jól bevált, remélem ez is befog! Az illata csuda jó :))) Eddig nekem 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

lubi

2012. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált :) Nagyon ritkán szárad ki a szám, de legutóbb egy másik ajakbalzsamnak köszönhetően eléggé kiszáradt. Akkor vettem ezt meg, reggel iskolába menet. Estére szép puha lett a szám, remélem hosszú távon is ilyen jó lesz.
Ára jó, illata jó, nekem nagyon jól hidratál is, összetevői is barátságosak. Én tudom ajánlani, és egyelőre 5*-ot is adok rá, remélem hogy később sem kell levonnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

narancsdzsem

2012. augusztus 2.

Normál szája pont jó! Felkenni remekül lehet, szépen kenődik, de nem ül öt köbméter zsíros valami a szánkon utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

pink sunrise

2012. július 29.

Jó az illata,de cserepesedés-vészhelyzetre kevés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Jó az illata,de cserepesedés-vészhelyzetre kevés....

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate