Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolást és gyümölcsös ízt ad az ajkaknak.

Kiszerelés: 4,8 g

Nefertiti

2012. július 12.

Oszinten az illata miatt vettem meg, mert hidratalas teren eleg gyengus... De nyarara nekem eleg, finom kremes, kellemes friss illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

este

2012. július 4.

Legutóbb ilyet vettem, és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

Legutóbb ilyet vettem, és jó.

Szaszmancs

2012. május 29.

Ez a darab sem hiányozhatott a gyűjteményemből,de ennek is az egyetlen pozitívuma az illata,ami nálam sokat számít,de azért hidratálhatna kicsit jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

la.petite.peste

2012. május 22.

Szörnyű. Nem hogy nem hidratál, de egyenesen szárítja az ajkaimat, kellemetlen érzés, ha ezzel van bekenve. Az egyetlen pozitívum az illata, az kellemes, de ennyi. Volt már sok nem túl jó ajakápolóm, de ez az első alkalom, hogy komolyan elgondolkodtam azon, hogy kidobok egy új ajakbalzsamot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Wyctorie

2012. május 14.

Nem egy csodaszer, de hétköznapi használatra tökéletes. Nem szokásom folyton a számat kenegetni, de ha eszembe jut, ehhez szívesen nyúlok. Kellemes enyhe grapefruit illata van, és nem színez szerencsére. Nagyon kiszáradt ajkakra sajnos kevés, de normál hidratálásra nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

repcsi23

2012. április 14.

A számat jól hidratálja, az illata lehetne szerintem picit erősebb, és ami pozitívum számomra, hogy nálam nem okozott függőséget, mint néhány más ajakápoló (volt, hogy bekentem a szám egy ajakápolóval, és pillanatnyilag jó érzés volt, de aztán szárazabb lett a szám, mint korábban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

szonja

2012. március 28.

Nem olyan rossz amikor kicsit ki van száradva a szád akkor tökéletes de amikor már cserepes akkor nem igazán használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Ophelia

2012. március 26.

Kellemes illatú, könnyű, ideig-óráig hidratál, de kicserepesedett ajkakra nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Odil

2012. március 5.

A véleményeitek miatt vettem meg, az íze valóban jó, és meglepetten tapasztaltam, hogy a többi Balea ajakápolónál jobb minőségű. Sajnos az a híg viaszos dolog itt is él, így szintén kb. 20 percenként úgy érzem, újra kell kenni, de nyáron jó lehet. Télen és szeles időben nem merem rábízni magam.
szerk. Meh, iszonyúan szétkapta a szám egy hét alatt, pedig ez egy tavasz-szerű hét volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

virgogirl

2012. február 2.

Mindennapos használatra tökéletes, jó használni és finom illata van. Csodát tényleg nem tesz, ha nagyon száraz valaki szája, akkor próbáljon mást keresni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate