Balea

Ár:   949 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Hajápolók

Szérum a dús és ragyogó hajért vékony szálú, tartás nélküli hajra.

Koncentrált hatóanyag-kombináció. Dús haj érzet. A Pro-Struktur rendszert tartalmazó szérum megvastagítja a haj átmérőjét és érezhetően dúsabb hatást eredményez a használat során.

• ápoló formula Pro-Struktur rendszerrel
  • antisztatikus hatású, eltűnik a "szálló" haj
  • jó tartást és dús hatást kölcsönöz a hajnak

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

LolaDobrev

2016. január 13.

nagyon osztott véleményem van ezzel a termékkel kapcsolatban :DDD egyrészt: ÚRISTEN DE RAGAD,ALIG JÖN KI ILYEN FEHÉR TAKONYSZERŰ...VALAMI.............Másrészt: nedves hajra, két ilyen fehérestrutyis nyomás...és a vékonyszálu hajam erősebbnek tűnik.... még tesztelem...később update :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

lubi

2015. június 7.

Megvettem ezt is a balzsammal és a samponnal együtt.. hát a szett legrosszabbul sikerült darabja. A sampon nekem nagyon bevált, a balzsam csak elmegy, ez viszont semmire se jó. Ja de, aki akar egy kis ragacsot a hajára, annak ajánlom.. a derékig érő hajamra azt hiszem nem lehet soknak mondani 2 maximum 3 nyomást, mégis eszméletlenül ragad.. igazából ennyi mennyiségnél nem okozott gondot a hajamnak, bár tapintásra kicsit fura volt, de nem zsírosította és ragacsos sem maradt száradás után.. viszont semmit sem ér. Kísérletezgettem elégszer, tényleg maximum dísznek jó a másik két darab mellett. Igyekszem elhasználni, hogy ne kelljen kidobni, de nem lesz könnyű...Azért kap 2 csillagot mert legalább ártani nem ártott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

vabedi

2015. május 28.

Én az ehhez való sampont és a balzsamot használom hozzá. Ki kell tapasztalni, hogy mennyit kell használni belőle! Mondjuk nekem nagyon hosszú a hajam. 3. nekifutásra egész jó lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

szolisz

2015. május 11.

Egyszerűen borzalmas! A hajam kócos és zsíros lett tőle, olyan volt mintha egy flakon hajlakkot ráfújtam volna....egyáltalán nem éri meg. Többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

agiv

2015. április 9.

nagyon gubancos lett tőle a hajam, és nem csak amikor rákntem hanem még napok múlva is, és olyan mű hatása lett a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.