Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2012. június 8.

Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Igénybevett és száraz láb ápolására. Kamillakivonattal, rozmaringolajjal, Aloe Vera-val.

A szarvasfaggyú visszazsírosító réteget képez a bőrön, és segít elkerülni a hólyagok, bőrkeményedéssek kialakulását. A Balea Fuss szarvasfaggyú krém gondosan ápolja még a nagyon igénybevett, száraz, repedezett bőrt is. Az Aloe Vera hidratálja a bőrt, a gyógynövénykivonatok segítenek elkerülni a bőrirritációk kialakulását.

kissagi19

2020. április 26.

Rendszeres radírozás, és napi 2x kell kenjem vele a lábaimat. Ha ezt betartom, majdnem szépek a sarkaim. Nem csodaszer, de elég jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

nmelinda19

2019. november 14.

Nagyon jól táplálja a repedezett száraz sarkat. Hideg időkre szuper. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

niki123

2019. november 12.

Számomra kicsit csalódás, mert a pedikűr után még max két-három hétig képes puhán tartani a lábam és utána már előjönnek a száraz részek. Nehezebben szívódik fel, kicsit nehezebb állagú és kicsit drágább, mint a többi Balea-s krém, pont ezértt is vettem meg, mert úgy gondoltam, hogy hatásosabb is, de nekem nem igazán jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Gina77

2019. október 13.

A csomagolása más, és én a hatását sem érzem ugyanolyannak. Bár viszonylag hamar beszívódik, az illata ami nagyon zavar. Ár-érték arányban a rossmannos változata jobban megéri. Hatásában és illatában is kellemesebb számomra, így télen én a kezemre is használtam. Ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

citromkrem

2019. július 7.

Bevált, pedig nincs könnyű helyzetben a lábammal. Jól hidratálja a lábamat, bár nehezen szívódik be, mert nehéz krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

bluejay8

2019. január 3.

Gyorsan fogy és drágának tartom.
Amúgy nem rossz, de nem vagyok tőle elájulva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Gyorsan fogy és drágának tartom.
Amúgy nem rossz, de nem vagyok tőle elájulva...

Jucuus

2018. december 17.

A repedezett bőrt szépen rendbe teszi, mentolos beütése van az illatának. Aránylag hamar beszívódik, és sokáig tart a hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

meseke

2018. július 28.

Nagyon bevált, rendszeresen használva szépen rendbe teszi az igénybe vett lábat. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

madri

2018. július 23.

Nekem eddig ez az első lábkrém ami tényleg nagyon bevált. Azonnal puhább tőle a sarkam, rendszeresen használva pedig jó a berepedésekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

azk

2018. július 19.

Rendszeres használat mellett, szuperül rendbehozza a berepedt bőrt és még a kezem is ránctalanabbnak tűnik tőle. Nyilván ha azt várjuk , hogy két használat után tökéletes legyen a bőrünk , mint babakorunkban, akkor nem ezt kell venni. Hozzáteszem, nekem egy alkalom után puhább lett a sarkamon a berepedt bőr. Szóval az árát mindenképpen megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.