Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 1.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajmaszk sérült és igénybevett hajra, vanília illattal és mandula olajjal, mely jól ápolt, fényes és puha kinézetet kölcsönöz a hajnak. Vegán termék.

Ár: 500 Ft , Eladó: RoyalDreamer
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges Budapesten vagy Szegeden
Sziporka88

2019. január 20.

Ennek a hajpakolásnak az állaga igen folyékony, emiatt nem olyan könnyű felvinni.
A használata után viszont a hajam nagyon puha és selymes lett. Nem lesz sztatikus, ami vékony szálú hajamnál általában előfordul.
Az illata is nagyon fincsi, de nem olyan tartós 1-2 napig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Az illata is nagyon fincsi, de nem olyan tartós 1-2 napig érezhető.

Csokirita

2018. november 5.

Az illatát imádom de sajnos maga a termék nem váltott ki semmilyen extra hatást az illatát sem érezni a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Candy21

2018. október 7.

Nem rossz hajpakolás elég jól táplál könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Isteni finom illata van. Az állaga nem túl sűrű kicsit hígabb. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

bernatd

2018. augusztus 24.

Anyukámnak vettem, miután az előző hajapolo amit használt kifogyott. Aztán elkezdtem én is használni. Isteni finom illata van amit később a hajamon is lehet érezni. Először viszonylag rövid ideig hagytam rajta, így úgy voltam vél, hogy nem valami hatásos. Itteni vélemények alapján adtam neki egy újabb esélyt és rajta hagytam kB 5 percig. Meglepően puha lett tőle a hajam, nem zsirositotta be. Főleg a végeken, ahol kicsit szárazabb a hajam, érződik, hogy mennyire hatásos volt. Az ára nagyon kedvező és elég hosszú időre elég. Már a másodikat vesszuk újra de lehet, hogy magamnak is fogok egyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Mars93

2018. június 20.

Balzsamként használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve, bár én most 500 ft-ért vettem a DM-ben. Vaníliás piskóta illata van, szuperül ápolja a hajamat, mosás után olyan puhává és könnyen kifésülhetővé válik, hogy az valami álomszerű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

spavanilly

2018. április 25.

Kis mérete ne tévesszen meg senkit, majdnem egy átlagos flakon hajbalzsamnak felel meg. (Megj.: Több márka balzsamja is 200 ml-s, míg a sampon 250 v. 300 ml.)
A tégely kupáját lecsavarva örömmel konstatáltam, hogy alu- fóliázás is védi a termék tisztaságát.
Illata egyértelműen vaníliás, állaga sűrű, egyáltalán nem vizes.
Remek, hogy szilikon mentes, mégis csodálatosan puha, rugalmas hajat eredményez.( Nekem göndör hajam van, elég nehéz megfelelően hidratálttá varázsolni.)
Samponjával együtt használtam, eddig nem okozott csalódást. Nekem nem zsírosította a hajam.
Számomra pozitív még a szép design, és az, hogy nem sok helyet foglal a polcon.
Szerintem megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Illata egyértelműen vaníliás, állaga sűrű, egyáltalán nem vizes.
Számomra pozitív még a szép design, és az, hogy nem sok helyet foglal a polcon.
Szerintem megér egy próbát!

Grandma'2013

2018. február 6.

A hajam extra száraz és töredezett, ezért folyamatosan vadászom az ápolókat. Ez egy kis csodaszernek bizonyult, pedig nem vártam tőle sokat. A csomagolás szép, esztétikus - ez a Baleának erőssége. A kiszerelés praktikus, végre nem tubus, hanem olyan, amiből az utolsó cseppig mindent el lehet használni. Az illata kellemes, visszafogottan édes. Az állaga egy egész kicsivel lehetne sűrűbb, de nem folyik, könnyen felvihető. Balzsamnak használom inkább, mint pakolásnak, és még így is kifejti nálam a hatását. A teljes hajamra teszem, nem csak a végére. Könnyen ki tudom fésülni, a szárításnál is érzem, hogy nem olyan száraz. Az eredmény meggyőző. Nem mondom, hogy csodát tesz, mert az én hajamnál az nehéz lenne, de sokkal szebb az összkép, puhább a tapintása és teltebbnek, egészségesebbnek tűnik tőle. Engem nem zsírosított, valószínűleg azért, mert tényleg nagyon száraz a hajam alapból. Az ár barátságos, mindenképpen rendszeres használatot érdemel nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 6.

CzFru

2018. január 28.

A hajmosás után még éppenhogy érezni a hatását, de egy fél nap után újra sprőd a hajam, sőt még szárazabb is, mint nélküle. Ha csak a hajvégekre használom akkor jó, de könyörgöm: senki se használja a leírás szerint, mert nem szabad teljes hajhosszra használni. Gyakorlatilag egy nap után tiszta zsír volt a hajam. Hirtelen felindulásból vettem, de soha többé. Ezt elhasználom balzsamnak, mert a kifésülést még úgy ahogy megkönnyíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide