Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven hidratálja és táplálja a bőrt a szélsőséges hideg ellen, bőrregeneráló hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nymphea

2018. május 30.

Én vagyok olyan szerencsés, hogy rátaláltam erre még 2018 februárjában. Nagyon ki volt száradva és repedezve a kezem, de ez a csoda megmentett, és már egy használat után érzékelhető volt a hatása. Remélem nem vonták ki végleg, és telente visszatér majd hozzánk, mert ez nekem eddig mindenfajta kézkrémet lekörözött, beleértve a Neutrogena-t is. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

stdetti

2016. február 27.

Nagyon jó hidratáló, pár nap alatt rendbe hozta a már kissé sebesedő, kiszáradt kezem. :) Nem szívódik be túl hamar, viszont elég sokáig puha és hidratált tőle a kezem. Az illata fura, de egyáltalán nem zavaró, viszont nekem beszívódás után kicsit zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Tmara

2016. február 20.

Imádom ezt a krémet! :) A nagyon problémás és télen- nyáron százaz bőrömet nagyon szépen hidratálja. Nem nehéz, nem hagy zsíros réteget a kézen. És ami nagyon nagy bónusz, hogy nem kell minden kézmosás után használom, hiszen nem lesz egyből száraz a kezem miután megmostam. Ezt még egyik krém sem tudta nálam elérni. Biztos, hogy újra fogom venni, kár, hogy nem előbb találtam rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

zita.herkovics

2016. február 18.

Semmi extra, egy egyszerű kézkrém. És valamiért nagyon gyorsan fogy. Meg nagyon erős a tubusa, a maradékot már nehéz kinyomni belőle. 299,-ért nem volt drága, de ezt hiszem, nem veszem meg többször. Nálunk nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

zentaidora

2016. február 17.

Tőlem is 5 pont, régebben is ezt vettem télen, de most különösen jó szolgálatot tett a fiam ekcémás kezével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

aminaleyla

2016. február 14.

A KÉZKRÉM! Sajnos hajlamos repedezettre száradni a tenyerem, amin csak ez segít. Szinte megköszöni a kezem, amikor esténként bekenem vele. Idén kicsit más a csomagolása, aminek szívből örülök, mert a kupakkal és a tubussal sokszor meggyűlt a bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

zsazsa

2016. február 11.

Valóban jó kézkérm, olcsón. Védi a kezeket a kiszáradástól, és egy kézmosást is kibír. Hamar beszívódik, nekem nem hagy ragacsos utóérzetet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

dori96

2016. február 8.

szerencsére az egyik dm-ben még találtam(a többi boltban már elfogyott).
299ft volt. rögtön kettőt is vettem az itteni vélemények alapján.
nem bántam meg.illatmentes+az állaga is nagyon jó, azonnal felszívódik,de talán picit tapadós érzést hagy maga után. de nem vészes.
az irritált bőrt sem csípi, hanem megnyugtatja.
lehet veszek még 1-2 tubussal, ha járok még a dm-ben a héten.

ha nagyon kötözködni akarnék, akkor az lenne,hogy miért nem kapható egész évben?én egész évben kenem a kezemet , szerintem nyáron is jó lenne egy szárazabb bőrű egyénnek, függetlenül attól,hogy a hideg elleni kiszáradástól véd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

szerencsére az egyik dm-ben még találtam(a többi boltban már elfogyott).
299ft volt. rögtön kettőt is vettem az itteni vélemények alapján.
az irritált bőrt sem csípi, hanem megnyugtatja.
lehet veszek még 1-2 tubussal, ha járok még a dm-ben a héten.

szzh01

2016. február 4.

Teljesen semleges az illata, ennek kimondottan örülök. Nem kell belőle sok, szinte maradéktalanul felszívódik, szépen ápol, táplál. Évek óta szezonális termék, ősszel jelenik meg és tél végén eltűnik a polcokról.
Aki szereti, sietve vásároljon most be belőle pár tubussal a köztes időszakra, mert hamarosan nem lesz kapható!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

marryjane

2016. február 2.

A hirtelen fellépő kiszáradt kezeimre vettem meg 245.-Ft-ért. Tetszik a kiszerelés, táskában könnyen elfér. Viszont az, amit a kezen képez réteget az nagyon furcsa. Barátnőmmel is kipróbáltattam és neki is nagyon ragacsos, kellemetlen.
Én biztos nem veszem újra, még ennyi pénzért sem, mert nagyon idegesítő, hogy minden a kezünkre tapad a krém miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment