Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: berdobarbara, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A mélytisztító és melegítő hatású „Hautrein” pattanás elleni melegítő arcmaszk letisztultabb és mattabbnak tűnő bőrfelszínt eredményez. A szalicilsavat és cinket tartalmazó maszk felvitel közben fejti ki melegítő hatását. Tisztító formulája azonnal eltávolítja a pórusokból a faggyút, és küzd a pattanások ellen. Felszívja a felesleges bőrzsírt, mattítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná azt. A pórusok kitisztulnak – a tiszta és szép arcbőrért.

Aadrii

2018. szeptember 28.

Szeretem az ilyen melegítő maszkokat, főleg a hideg időben. Kenegetés közben jól felmelegszik, kellemes érzés. Pattanások ellen sajnos annyira nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Brunooka

2018. szeptember 24.

Mostanában jelentkező hormonális pattanásaim itthoni kezelésére mindenfélét összevásároltam, Body Shoptól elkezdve Neutrogena és Bioderma krémekig. Úgy gondoltam, hogy a tonikok, lemosók, hidratáló krémek mellett szükségem lesz egy kis plusz segítségre. Többek között ezt a maszkot is beszereztem. Felvitelkor meleg érzés volt, a maszk fél óra után sem száradt meg, tehát ez nem egy megszáradó maszk, ugyanolyan az állaga és mosható le mint felvitelkor. Lemosás után körülbelül 3-4-5 kisebb fehér tetejű mittesszer akar kibújni, amiket iszonyatosan könnyen és fájdalommentesen el tudtam távolítani a bőrömből. Ez 2 napja volt, azóta jobb a bőrképem, amihez talán az is hozzájuttatott, hogy ami ki akar jönni az ez által a maszk által könnyebben és gyorsabban ki is jött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

lavandaire

2018. szeptember 17.

Nem sok mindent csinált, még azt sem mondhatom, hogy tisztított, mert eltávolitás után még koszosabbnak éreztem az arcomat, mint előtte. Én annyira a meleget sem éreztem, lehet valamit én csináltam volra rosszul? Olyan átlagos maszk volt, nem olyan mint egy vizes maszk mert ott az ember érzi, hogy hűsit és DOLGOZIK de ez olyan volt, mint ha vajat kentem volna az arcomra. Szerintem az illata brutális, alig birtam levegőt venni, míg fennt volt. Nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Nem jött be, valahogy nagyon fura érzés volt az arcomon, a melegítő hatás se jött be, a hűsítő maszkokat jobban szeretem. Akkor kezdett igazán melegíteni amikor belemaszíroztam az arcomba. Lemosás után semmi változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

sz10

2018. július 14.

Az állaga egyszerűen zseniális és egyből érezni a melegítő hatását. Kicsit mattít, de nem annyira, mint elvárnám. Ha újraveszem, akkor is maximum télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

marcsi1233

2018. július 14.

Kellemes melegít, remélem, jót tesz, mitesszerek ellen vettem, hogy segítsen felpuhítani a pórusokat házi kezelés előtt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

RCC

2018. július 8.

Az előző melegítős maszkuk jobb volt. Ennél alig érezni melegítő hatást felvitelnél és miután lemostam nem volt semmi változás a bőröm állapotában. A másik fajtánál utána jó puha volt az arcom, de ennél semmi változás. Nem tudom hogy ez ugyanaz a krém akar-e lenni más csomagolásban, vagy ez egy teljes új fajta, mert a pirosat nem láttam egy ideje. Bárhogy legyen ez nem ér meg a 200 Ft-ot se. Kár érte, mert amúgy nagyon jók a baleás maszkok, de ez most nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

dundicat

2018. július 6.

Ez nagyon vicces élmény volt. Tényleg jó meleg, furcsa érzés, de kellemes. Hatása 0. De az élményért megéri kipróbálni, főleg 200 ft-ért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

glau17

2018. július 4.

Nem igazán volt melegítő hatása, inkább kellemetlen érzés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Nem igazán volt melegítő hatása, inkább kellemetlen érzés volt.

Ad-Namah

2018. július 1.

Felhasználtam mindkét tasakot, és vegyesek az érzéseim: sokat nem csinált a bőrömmel, picit melegített, a pattanások el nem tűntek, de ezt nem is ígérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.