Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray hibiszkuszvirág illattal,alumínium nélkül. 24 órás védelem.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

riella1994

2016. augusztus 22.

Én is a cseresznyés helyet vettem, mert ennek tetszett legjobban az illata. Mikor kifújom a flakonból pár óráig erőteljes az illata aztán már alig lehet érezni, így naponta 3x szoktam vele befújni magam. Az izzadást ugyan nem gátolja, de erős-izzasztó torna alatt és után sem leszek büdös, így nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Patriciam

2016. augusztus 11.

Ma vettem a dmben mert nem volt a szokasos cseresznyes:) eszmeletlen illata van,meg nem probaltam ki egesz napra de a tobbibol kiindulva ezt is szeretni fogom:)
Meg majd updatelek;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Meg majd updatelek;)

Boombapple

2016. augusztus 2.

Kellemes és visszafogott az illata. Alkoholos, szóval borotválkozás után nem ajánlott fújkálni vele. Mivel nem vagyok izzadós, így csak annyit tudok mondani, hogy ezt szeretném használni mostantól életem végéig, mert imádom az illatát. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

canyon

2016. július 16.

Amit ígér, a testszag elleni védelmet betartja. Nem mértem az időt, de egy egész napi rohangálós napot kibír :-) Nem izzadásgátló, illata finom nyári illat. Pont ilyet kerestem, szép összetevőkkel :-) nagy kedvencem, bár 45fokban nem ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance