Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 db + 4 törlőkendő   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2020. január 9.

Kiszerelés:   20 db + 4 törlőkendő
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A hideggyanta csíkok rendkívül egyszerűen távolítják el a szőrszálakat az arcról, az állról, valamint a felső ajak felett, és hosszan tartó eredményt biztosítanak. A puha kendők ápolják a bőrt szőrtelenítés után, így az akár 4 héten át sima marad. Kellemes erdei gyümölcs illattal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kikixxx

2020. november 15.

Régóta használom bajuszra, szeretem, ajánlom.
Én egy darab csíkot 4 felé vágok, így nagyon sokáig elég egy csomag. Eleinte hajszárítóval melegítettem fel, míg rájöttem, hogy nem hiába hívják hideggyantának: melegen nem tépte ki olyan jól a szőrszálakat. A szoba melege igazából már bőven elég neki, csak az ujjammal simítom át egyszer, mielőtt széthúzom.
Az olajos törlőkendő ok, de 1. nem elég az a pár darab, 2. tiszta fölösleges szemét. Bármilyen olaj leviszi a gyantamaradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Régóta használom bajuszra, szeretem, ajánlom.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Imádom, szinte minden szőrszálat leszedett elsőre, nekem kevésbé is húzta a bőröm, mint a többi drogériás és nem igazán hagyott utána ragacsos érzetet. Ami pár szőrszál ottmaradt, azokat csipesszel ki is szedtem és kész is. Több idő volt a véleményt leírni, mint maga a szőrtelenítés :D . Ez a nyugtató kendő minden bizonnyal kevés lesz, de szerintem nincs is olyan, termék, amihez eleget csomagolnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Bettiiyy

2019. június 17.

Évek óta használom, és eddig még sose okozott nekem csalódást. "Bajusz" gyantázásra használom, és általában első mozdulatra mindent eltávolít, de ha szükséges, a csík másodjára is felhasználható, ha egy-két pihe ott maradt. Argán- vagy kókuszolajjal szoktam lekenegetni a gyanta maradványokat, mert így egyben letudom az ápolást is. Fél óta után eltűnik a bőrömről a pirosság is. Talán egyszer sikerült sebesre gyantáznom vele az arcomat, de azért, mert többször kellett egy makacs szálacskát tépkedni.
Nagyon praktikus a kialakítása, és ha gyorsan kell megcsinálni vagy fáradtak vagyunk, akkor sem idő, amíg gyorsan letudjuk a kis csíkokkal a procedúrát. Max. 3-4 perc mindennel együtt.
Ár-érték arányban a legjobb termék, de bátran ki merem jelenteni, hogy önmagában is a legjobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

szzh01

2019. június 4.

Abszolút bevált darab évek óta. Bajusz gyantázásra használom, nekem maradéktalanul eltávolít mindent, a pihéket is, nem irritál. Este használom, az időnként fellépő enyhe rózsaszínesség reggelre mindig teljesen elmúlik.
Fontos, hogy a bőr tiszta és zsírtalan legyen, kicsit rá is lehet hintőporozni (de csak hajszálvékonyan), s utána a csíkot jó alaposan rá kell simítgatni a bőrre, majd egy határozott gyors mozdulattal lerántani.
Nekem a bajusz területére és az áll élére elegendő egyetlen csík, így ez a mennyiség kb. 2 évre (!) elegendő, szóval kb. 50 Ft-ból és 2 perc alatt van meg az egész . Bolond lennék kozmetikushoz járni....
Mivel egy csík is elég, úgy szoktam csinálni, hogy a duplán összeragasztott csíkot a két tenyerem között melengetem kb. 15 másodpercig, majd óvatosan szétválasztom őket, s az egyiket azonnal félbehajtva visszateszem a dobozába következő alkalomra. Az olajos törlőkendő hatalmas, legalább 4-6 felé szét lehet darabolni ollóval, s visszatenni a tokjába, bőven elég a törléshez egy kisebb darabka is belőle. A maradék a kinyitott tasakjában nem szárad ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 4.

Nairam

2019. április 15.

Nem a legerősebb gyanta. Az illata a rágóra emlékeztet. A kivitelezés jó, pillanatok alatt lehet alkalmazni,de a végeredmény nekem nem jött be. Pattanásos lettem azokon a területeken ahol alkalmaztam, életembe nem volt rajtam ennyi ragya. Még másnap is éreztem magamon a rágó illatot. Kellett 5-6 nap mire helyrejött a bőröm. Lehet érzékeny vagyok rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Banszky

2019. január 15.

Régebben próbáltam. Igaz,hogy nem szedi le a bőröm és nem lesz piros utána de sajnos a szőrt sem szedi ki egyáltalán!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

lovecreams

2018. október 9.

Az X-epil ennek a nyomába se érhet. Jó az illata, mindent kiszed és kíméletes. (nem lesz tőle fél napig piros az egész fejem..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

wishes

2018. szeptember 28.

Teljesen rendben van ez a csík, a piheszőröket 100%-ban kiszedi, a vastagabb szálak közül pedig max 1-2 marad meg néha, de azt meg nem nagy kunszt csipesszel kikapni. Szerencsére nyomot sem nagyon hagy, szóval ritkán nyúlok csak a mellé rakott kendőkért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Brigi0707

2018. március 22.

Szerintem nagyon jól lehet vele gyantázni, bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Szerintem nagyon jól lehet vele gyantázni, bevált!

umpalumpa

2017. július 27.

Nekem megfelel. Ha épp nem kell máshoz gyantát melegítenem, akkor bajuszkára pont jó. Csak előkapom és letépem a felesleget. Praktikus. A törlőkendő sosem elég, de nekem nem is kell feltétlenül, mert benzinnel szedem le a maradékot, fertőtlenítem a területet és nyugtató krémet kenek rá. Nincs is mit ragozni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract